Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes vagyok milyen vizsgal...

33 hetes vagyok milyen vizsgalatok varnak meg ram es a babara?

Figyelt kérdés
2008. jún. 3. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Rád nődoki-vizsgáaltok amivel ellenőrzi a méh állapotát. ( nyilik-e a méhszáj, áll- e a burok...stb)kettőtökre nemsokára az NST-k sora, a babára még ultrahang. Ja és nekem szülés előtt 2 héttel (36) még egy vérvétel is volt, vérképet néztek. Azt hiszem ennyi csak.
2008. jún. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is a 33 hétben járo, nemrég tettem fel én is ezt a kérdést. Idemásolom neked a válaszokat.

36 hetesenn kellesz menned egy utolsó vérvételre. 35 hetes kortól Nst-re hetente, és szintén 36 hetesen kenetvételre is menni kell. +8 hetesen pedig egy utolsó ultrahang lesz esedékes! Boldpg babavárást.


nekem 32.héten volt az utolsó vérvétel. 36.héten volt hüvelykenetvétel (STD laborba), 36.héttől volt nst hetente 38 héttől heti 2*, az utolso ultrahang 36.héten van, akkor van orvosi vizsgálat is és a 39.héten szintén van orvosi vizsgálat

tovább nem tom mert a 39. hét végén szültem


Nekem is a 32. héten volt az utolsó vérvételem, majd a 36. héten kenetet vettek, és ezen a héten volt az utolsó uh és az első ctg. Azóta egyszer voltam ctg-n, most 37 hetes vagyok. Ha jól tudom innentől csak ctg, aztán irány a szülőszoba...

Minden jót!

2008. jún. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!