Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14hetes kismama vagyok,...

14hetes kismama vagyok, tegnap óta olyan fura hangokat hallok a pocimból, olyan mintha buborékozni a hasam. Ez lehet már a baba, vagy csak beképzeltem?

Figyelt kérdés
2008. jún. 3. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem ez még korai. Én is érzek néha furcsa dolgokat, de ez szerintem csak azért van, mert annyira nagyon figyelem, és már mindenféle korgást mozgásnak vélek. 16 hetes kismama
2008. jún. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia én 15 hetes vagyok azt mondják kb 16 héttől érezhető és tényleg olyan mintha buborékok lennének vagy a védőnőm még azt is mondta hogy mint amikor a halacska csobban a vízben.Én még nem éreztem de attól független lehet hogy te már érzed.Függ attól is hogy első-e mert ők később érzik.
2008. jún. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, Ő az első babánk! Akkor lehet, hogy csak sima

korgás volt csak már másnak 'akartam' érezni! :)

2008. jún. 3. 11:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én 17 hetesen éreztem először a buborékokat, de azt mondták, hogy aki vékony testalkatú hamarabb is megérzi a babát.
2008. jún. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is első baba, és 15 hét után éreztem, mert annyira akartam, nagyon kellett figyelnem, de megtudod különböztetni ha Ő az és nem a beleid. :), pláne a buborékok nagyon jellemzőek első mozgásra. Mellesleg a mai bébik elég aktívak! (Tapasztalat, tegnap jöttem ki a kórházból és nagyon sok kismama élményt hallottam :))

2008. jún. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!