Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hét után milyen a vetélés?

12 hét után milyen a vetélés?

Figyelt kérdés
Sokan írták, hogy a rizikós 12. hét történt a baj! Olyankor már olyan nagy a baba, akár 6-7 centi! Pont ma 13 hetes kismama
2008. jún. 3. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:

A statisztikak szerint a 12. het elteltevel DRASZTIKUSAN CSOKKEN a veteles lehetosege, szoval ne gondolkodj ilyeneken :)

Boldog babavarast!

2008. jún. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szi1

en sajnos 11 hetesen veszitettem el!!De ha nincs ra okod ne izgasd magad!!!

Csak pihej es elveszd azt hogy nem egyedul vagy!!!:-)

Minden jot!!!!!!

2008. jún. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pont ma vagyok 15 hetes kismama és 2 hete véreztem semmi jele nem volt valószínű h nem kellett volna kihúznom a nehéz áyunkat h lefeküdjek. Egy ér pattant el. Babának semmi baja ma megyek vissza az orvoshoz. Ha nincs görcs és vérzés nincs baj. Ne aggódj ezt könnyü mondani tudom én is így vagyok vele de ha pozitívan gondolkodol nem lesz semmi baj!!! És vigyázz magatokra :-)
2008. jún. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!