Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idős lehetek ha május...

Mennyi idős lehetek ha május 16. -án kellett volna megjönnie, de a taszt halvány pozitív?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat!!!!
2008. jún. 3. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

itt pontosan ki tudod számolni

nekem május 12-én kellett volna megjönni,én ma 7 hetes és 1napos vagyok.

2008. jún. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor már uh-val ki kell mutatnia? mert nerkem nem mutatott semmit
2008. jún. 3. 08:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha május 16-án kellett volna megjönnie, akkor utoljára április 18.-a magasságában volt az utolsó rendes menzeszed. A kalkulátor szerint (én a www.hazipatika.com oldalon néztem meg, az is nagyon jó, tele van hasznos információkkal, pl. a terhesség szakasza hétről hétre, holl tart a baba fejlődése, és mi játszódhat le a testedben) eszerint hozzávetőlegesen a terhesség 6. hetében jársz ami a terhesség 17 %-át teszi ki. Még kb. 34 hét van a terhességedből, és a szülés várható időpontja január 23.

A csillagjegye vízöntő lesz.


Ennyi idős terhesen valószínűleg még csak hüvelyi ultrahanggal mutatható mutatható ki, egy egészen picike pötty látható még csak, és az orvos mindössze ennyit tud megállapítani, hogy rendes, méhen belüli terhesség-e?


Jó egészséget neked és a babádnak is.

2008. jún. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,nagyon aranyosak vagytok.-)
2008. jún. 3. 08:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is pont itt tartok! Nekem április 20-án volt utoljára menzeszem, múlt hét csütörtökön voltam orvosnál, nekem annyit mutatott ki az ultrahang, hogy a petezsák a méhen belül van, valamint hogy már kialakult a szikhólyag (ami később táplálja majd az embriót)..

Gratulálok!

2008. jún. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!