Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes vagyok és napok óta...

25 hetes vagyok és napok óta máson nem jár az eszem, csak az evésen. Hihetetlen mennyiségeket eszem. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Esetleg azért mert eddig csak fogytam? Eddig is ettem rendesen, de mégis fogytam. Ma pl. ebédre 1 kiló tésztát megfőztem abból a párom és a 1,5 éves lányom evett, a többit én ettem meg. Ennyit soha nem ettem. Femibiont szedek minden másnap. Mi lehet ez?
2013. jan. 24. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
A szénhidráttal óvatosan. Elhízol tőle és a bab is attól lesz túl nagy, nem a vitaminoktól. Nem mindegy, hogy miből eszel sokat.
2013. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazából teljesen mindegy mit eszek, csak valamit muszáj...


A mai nap krumplis tésztából, 1 narancsból, céklából, vajaskenyérből állt. De asszem megeszem a maradék tésztát még ma:S

2013. jan. 24. 19:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Igaz én nem hánytam a terhességem alatt egyszer sem,tehát én tudtam rendesen enni a terhességem eleje óta,és nem voltak gondok olyan 14. hétig.Addig csak 1 kilókat híztam egy hónap alatt,de azután megváltozott minden.Én bőven nem ettem meg egy kiló tésztát,tehát én nem zabáltam a terhességem eleje óta,és még is a 14. hét után drasztikusan elkezdtem hízni,és már a 23. hét végére 10 kilót szedtem fel,és diétára fogott a védőnőm,és még ennek ellenére is hízok,pedig nekem az ilyen ételek tiltottak mint amikből te sokat eszel.

Kb 1 hete van rajtam is az,hogy 4 óránként éhes vagyok és valamit ennem kell,de így sem eszem egy nap csak 3x.


25+2 hkm

2013. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is pár napja kezdtem ezt az ökörséget, de elég zavaró. Hétfőn megyek a védőnőhöz, kíváncsi leszek a súlyomra. 2 hete 74 voltam...

De most olvasgattam és most van az az időszak a babánál, hogy elkezd rá lerakódni a zsír. Szerintetek ez miatt nem lehetséges?

2013. jan. 24. 20:35
 5/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok


írtad, h mindegy, mit eszel. Krumplis tészta, vajas kenyér: ez mind szénhidrát. Ha úgyis mindegy neked, miért nem eszel inkább gyümölcsöt, zöldségeket, fehér húsokat, halat, teljes kiőrlésű pékárut, joghurtot, stb.? Nem mindegy, h csak hízol tőle, vagy értékes tápanyagokat juttatsz a babád és a saját szervezetedbe.

2013. jan. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem minden nap azt eszem, ez csak a tegnapi adag volt:)

Próbálok figyelni, de nem nagyon megy.

2013. jan. 25. 12:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!