Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt szeretném még meg kérdezni...

Gizike88 kérdése:

Azt szeretném még meg kérdezni hogy a 3-ik fiamat egy óra alatt vajúdással együtt meg szültem. A negyedik babámat várom vajon ez a kis baba is hamar meg fog születni?

Figyelt kérdés
Minden szülésemtől félek előre
2013. jan. 24. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Számomra olyan furán hangzik, hogy 4. gyereknél is ezen görcsöl valaki. :) Mondjuk elsőre nem féltem én sem, de másodjára már tisztában voltam, hogy a tudatlanok nyugodsága miatt volt így elsőre.

Mivel már van gyakorlata a testednek szülésben ,ezért szerintem nem valószínű, hogy most nagyon másképpen történne az előzőhöz képest.

2013. jan. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A 88 a születési dátumod, 25 évesen várod a negyediket?

Nem semmi, gratula!

2013. jan. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden szülés más, nem törvényszerű, hogy könnyebb. Bár nekem a lányom 3 óra alatt lett meg, a kisfiam másfél, az ikreim 45 perc, szóval mindig feleződött.


Kedves utolsó! Értem én, mire célzol, csak...nem minden 4 gyerekes az. Itt vagyok pl én, 29 éves, diplomás, jó helyen dolgozom, házam és kocsim van, a gyerekeimet rendesen eltartom, szóval légyszi ner általánosíts!

2013. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is a negyedikel vagyok várandos kiváncsi lennék eddig 2,5ora alatt meg voltak:-)Boldog babavárást kérdezö!
2013. jan. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a hatodikat várom, és elmondhatom a "kételkedőknek", hogy igenis, a sokadik szülés előtt is nagyon izgul az ember! Ezt nem lehet megszokni! A kérdésre a válasz pedig az, hogy valószínűleg, hamar meglesz a 4. babád is, de azért nem törvényszerű. Nekem pl. a harmadik könnyebb és gyorsabb volt, mint a negyedik. Ez több tényezőn múlik, de biztos ügyes leszel!!
2013. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. jan. 25. 06:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!