Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes vagyok, és sokat...

34 hetes vagyok, és sokat csuklik a babám. Nagy baj?

Figyelt kérdés
És nagyon sokáig nem hagyja abba,ettől nem lehet baja?
2008. jún. 2. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem baj! Semmi baja nem lesz a babának. Az enyém is sokat csuklott, sokszor este félóráig is ugrált a hasam! Viszont az már kevésbé jó, hogy születése után is sokat csuklik. A gyerekorvos szerint ez sem baj! csak vigyázni kell, hogy nehogy bukjon ha leteszed.

További szép babavárást

2008. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Majd idekint is fog.Az én babám is sokat csuklott odabent,most meg képes fél óráig megállás nélkül csuklani.A szakemberek azt mondják ez csak minket zavar,és nem kell vele semmit csinálni.Rekeszizomgyengeség miatt van.

A méhen belüli csuklás okát még nem sikerült megfejteniük.

2008. jún. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.
2008. jún. 2. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem is naponta 4-5 alkalommal csuklik a babám.Elősször nagyon megilyedtem de azt mondták hogy ez normális.Ne aggódj nem lessz semmi baja.üdv 39 hetes kismama
2008. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Nem kell emiatt aggódnod!

Az ösztönei már rég beindultak és csak a magzatvízből nyeldes!Nyugalom!

2008. jún. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!