Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi fog történni a szomszéd...

Mi fog történni a szomszéd kismamával, ha ma bekerült kórházba 27 hetesen, mert fájdalmai voltak és két ujjnyira kinyílt?

Figyelt kérdés
Én is kismama vagyok, a 26.hétben vagyok, a szomszéd kismamaért nagyon aggódom!
2008. jún. 2. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
remélhetőleg sikerül visszatartani a babát, mert még nagyon fejletlen több szerve is. Ha kórházban van kevesebb ok van aggodalomra. Szegényke, remélem nem lesz semmi baj. Ha hazajön is mindig mondd neki, hogy pihenni és pihenni, de lehet hogy ár égig bent kell maradnia.
2008. jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Reméljük az orvosok csodát tesznek,és megelőzik a bajt.most még nagyon nem kellene megszületnie annak a gyereknek.Minden nappal nagyobb az esélye az életbenmaradásra.

Valószínűleg szigorú fekvésre ítélik,és komoly dózisban kapja majd a magnéziumot,meg minden izomlazító dolgot.

2008. jún. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na mi történt vele? szerintem bent tartották és bevarták a méhszáját... jaj szegény! De ami a legfontosabb, TE ne ijedj meg, veled nem fog megtörténni! Fobtos a sok pihenés!!
2008. jún. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a helyzet tegnap óta, a férjével még azóta nem találkoztam. Tegnap kapott infúziót, hogy leállítsák a további tágulást és még nincs itthon, szerintem ha haza is engedik, szigorú fekvés lesz neki. Sajnálom őt nagyon, de a lényeg, hogy a baba jól legyen és még min. 1 hónapig maradjon bent, hogy kifejlődjön a tüdeje. Kicsit megijesztett engem is a dolog, mostantól én is jobban kímélem magam, bár hála Istennek én jó vagyok! Nem egyszerű ez a terhessség! Az ember csak akkor nyugodhat meg, ha már a babát a kezében tartja (vagy még utána se, mert jön más izgalom)! Minden jót kívánok minden kismamának!
2008. jún. 3. 16:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!