Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem kapok levegöt ha lefekszem...

Nem kapok levegöt ha lefekszem. Se oldalt, pláne nem hanyatt. Olyan rosz! Nem tudok aludni, meddig lesz ez igy?

Figyelt kérdés
2008. jún. 2. 19:42
 1/4 A kérdező kommentje:
33hetes vagyok,mi lesz még a végéig?!
2008. jún. 2. 19:52
 2/4 anonim ***** válasza:
valószínüleg végig. sajnos nagyon kicsi a hely a babának és a szerveidnek is. A súlya nyomja a tüdődet,ezért van.kitartás!
2008. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Valamelyik oldaladon, amelyiken kényelmesebb, feküdj, és tegyél kispárnát a lábaid közé és a hasad alá. Ha van szoptatóspárnád, azzal a legkénylemesebb kitámogatni magad. Annélkül én sem tudok aludni. Ha leereszkedik a pocid, egy kicsit könyebb lesz, de akkor meg még többet kell pisilni.

Én is este egy fél órát fészkelődök, mire felveszem a megfelelő pózt. Na akkor egyből pisilni kell, vagy felébred a kisfiam. És utána kezdődik minden előről...


35 hetes kismama

2008. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de ez innentől már csak rosszabb lesz!:-S Az előző válaszoló szopis párnás megoldása jön be nekem is legjobban, de a hosszú, nyugodt, pihentető alvást egy időre felejtsd el. Ha tudsz félig ülve aludni, sok-sok párnával alátámogatva, az is segíthet, főleg a vége felé, bár hosszú távon nem valami kényelmes.

Kitartást, nemsokára lesz egy gyönyörű kisbabád, érte megéri!

36 hetes pocakos

2008. jún. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!