Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elhal a magzat akkor is...

Ha elhal a magzat akkor is puffad a has?

Figyelt kérdés
2008. jún. 2. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de miért kérdezel ilyet?
2008. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az az igazság hogy túl sok rosszat olvasok és hallok.remélem velem nem fordul elő.most vagyok 10 hetes és még van két hét a kritikus időszakig.orvoshoz csak jövő héten megyek az első trimeszter vizsgálatra és remélem hogy még bennem van a csöpség és él is.
2008. jún. 2. 14:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyenekre nem szabad gondolni. Nekem volt egy elhalt terhességem, de akkor a babának szívhangja sem volt. Gondolom, ha 10 hetes vagy, akkor már voltál uh-on, és minden rendben volt. Nálam már 6 hetesen tudták, hogy nem marad meg a baba. De ne gondolj ilyenekre! GONDOLJ ARRA, HOGY SZÉP EGÉSZSÉGES BABA FEJLŐDIK A POCAKODBAN! Gratulálok a babához! 16 hetes kismama
2008. jún. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
6 hetessen voltam uh.-án.akkor már szívhang is volt.rá egy hétre volt rákszűrésem és ott a doki tapogatással azt mondta hogy minden rendben jó helyen jó méretekben fejlődik a baba.nem akarok semmi rosszra gondolni de ahogy olvasom elég sokan járnak rossz helyzetben és még egy hét mire megyek dokihoz.
2008. jún. 2. 15:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg ne gondolj semmi rosszra!!!!!!! De hogy a kérdésedre válaszoljak, igen puffad a has. Én a 11. héten vettem észre, hogy valami baj van. A petezsákom 35mm volt és benne a magzat mindössze 4mm, de már se szívhang se semmi. Valószínűleg a magzat már korábban elhalt, de a petezsák tovább nőtt, mintha élt voplna a baba. Minden tünetem meg volt, még az abortusz után is 1-2 hétig, mire hormonálisan rendeződni kezdtek a dolgok. Ez lett volna az első ultrahangom, mert addig hiába kérdeztem, hogy nem kellene megnézni, vagy valami? Mindig azt mondták, nem kell nézegetni, elég a 12. héten. Na nekem már nem volt 12. hét! Aztán egy nagyon picit barnáztam, de semmi görcsölés nem volt és ekkor néztek meg. De te nem fogsz így járni! Én már öreg is vagyok és valószínűleg valami rendellenesség lehetett, vagy amire mindenki gyanakszik, hogy egy vírusos torokgyúladást kaptam és attól ment el, tehát konkrét oka volt.
2008. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is puffadt a hasam, mikor a magzat már nem élt. De ne legyél ennyire pesszimista (tudom, könnyű olyanokat írni, hogy ne aggódj, meg ilyesmi.) Sajnos ez az időszak minden kismama számára kételyekkel teli. A legjobbakat kívánom Neked!
2008. jún. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!