Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 vetélés után ismét babát...

2 vetélés után ismét babát várok. Hogyan küzdjek meg a félelmeimmel?

Figyelt kérdés
Szerdán megyek vissza orvoshoz, 5 hetesen voltam dokinál akkor még csak petezsák látszódott, és az előző terhességeim egyikénél sem volt élő embrió, egyik spontán a másik missed abortion...9. héten vagyok.
2008. jún. 2. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
szia.csak ne aggodj mert az is befolyásolja a dolgokat.nekem is 2 vetélésem voltam abbol 1 ikerterhesség,és most itt vagyok boldog 12 hetes kismamaként..és a babámat már láttam izegni mozogni.beszélj hozzá.simogasd a hasad hogy minden rendben.ne vásárolj de tervezz.és ne is gondolj arra hogy baj lehet..van esetleg szurkálás oda lent a méhednél?érzel ilyet?
2008. jún. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én is így voltam de hála Istennek csak 1X. 12 hetes terhes voltam amikor meg kellett szakítani. A félelmek bennem voltak főleg a legelején, amíg nem láttam hogy dobog a szive, de most is, és szerintem végig fogja kisérni a terhességet. Szerintem te is így leszel, ha meglátod a kis szivét dobogni, te is megnyugszol valamennyire. 12 hét után pedig minimálisra csökken a vetélés kockázata. Próbálj meg arra gondolni, hogy egészséges, szép kisbaba fejlődik benned, persze egészséges félelmei mindenkinek vannak. Úgyhogy nyugi, és boldog, nyugalmas babavárást! 16 hetes kismama
2008. jún. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen van szurkálás, igaz ma még nem éreztem de tegnap többször, és a melleim is feszülnek. Viszont a mellfeszülés legutóbb is megvolt amikor nem fejlődött. Igen, biztos hogy onnantól egy boldog felszabadult babás leszek ha meghallanám a szívhangját, de addig még 2 napnak kell eltelnie, igaz már 17-et átvészeltem. Hol jobb hol rosszabb a rettegés, próbálom lekötni magam, nagy levegő, biztos minden a legnagyobb rendben lesz, de aztán újra jön a fekete lyuk és magával ragad a félsz. Sokat beszélgetek róla a barátnőimmel, de igazából senki nem érzi át, hogy min megyek keresztül.

2008. jún. 2. 13:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is 1xvolt missed ab.!Remélem te hamarabb megnyugszol,mint én!Már túl vagyok a 12. heti uh-on, és hála az égnek minden rendben van,izgett-mozgott a kis drága!Aznap nyugott voltam,de mára megint izgulok,mert sokan írják,hogy 12 hét után volt gond!Szerintem teljesen nyugott nem leszek már soha!Olyan lassan telnek a napok,hogy eljöjjön a következő uh.!

Kitartás neked,én szorítok minden kismamának,hogy egészséges gyermeke szülessen!

Próbálj csak a jóra gondolni,én is azt teszem!

13 hetes kismama

2008. jún. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, teljesen megértelek. Nekem tavaly volt egy spontán vetélésem, most 11 hetes kismama vagyok, de nekem is sokszor tele van a fejem rossz gondolatokkal, aztán gyorsan megpróbálom elhessegetni ezeket és beszélek a babámhoz, csak jó dolgokra gondolok, és arra, hogy minden a legnagyobb rendben van. Persze nem olyan könnyu ez. Múlt héten már nem bírtam tovább, annyira aggódtam, hogy a férjem azt mondta, hogy menjünk el 4d-re. Ott aztán megnyugtattak, minden rendben volt,örömömben sírtam, és ez annyira feltöltött, hogy a jövo heti UH-ig fél lábon is kibírom.
2008. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!