Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg se vizsgál az orvosom....

Meg se vizsgál az orvosom. Jól van ez így?

Figyelt kérdés
5 hetesen voltam nála először, akkor csinált uh-ot, ellátott tanácaokkal, elküldött az sztk-ba, mert nálunk ez a rendje, mert csak onnan tudnak hivatalosan uh-ra küldeni, és kérte, az eredményekkel menjek hozzá vissza. Amikor visszamentem, elmagyarázta, hogy mi fog történni a terhesség alatt, adott egy névjegykártyát, hogy hívjam ha gond van. Mindíg magához hív vissza uh-ra, de viszont még meg sem vizsgált. Egyszer volt vizsgálat, de azt az sztk-ban végezték. A héten töltöm a 16. hetet, most kell majd mennem hozzá. Amúgy nagyon aranyos, emberséges és segítőkész, de nem vagyok benne biztos, hogy megismerne ha találkoznék vele az utcán. Jól van ez így???
2008. jún. 2. 11:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdésem, csak megváltoztatták. Ti milyen viszonyban vagytok a fogadott orvosotokkal?
2008. jún. 2. 11:35
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát jó fejek mondhatom. Egyszer már nekem is megváltoztatták a kérdést.

Szóval: én tök jóban vagyok a dokimmal, engem minden alkalommal (eddig 2 hetente, mostantól hetente) rendesen benyúlt, megnézte a méhszájat, ultrahang stb. Viszont nekem meg az a bajom, hogy nem nagyon mond semmit. Kérdezgetem és nem ad kielégítő válaszokat.pl.3hete 1980g volt a baba, most pénteken voltam nála, kérdeztem kb mekkora azt mondja 1800g körül. Pedig elég idős, van tapasztalata csak szerintem már unja a sok kismama kérdéseit. Azért az enyém lehet megismerne az utcán, de csak a sok idétlen kérdéseim miatt.

Minden jót!

34 hetes kismama

2008. jún. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én elég jó viszonyban vagyok vele(úgy tudom minden terhesével ilyen a viszonya), ha gondom van és felhívom a telefonján, a nevemen köszönt.Tehát minden páciense benne van a telefonjában.Mindezt csinálja alkalmanként 5000.- Ft-ért!!
2008. jún. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok. ...és megismert az utcán...
2008. jún. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mondhatni jó viszonyban vagyok vele, de magától az enyém sem igen mondd semmit. Bár én sem hagyom magam, már cetlivel érkezek, hogy el ne felejtsek megkérdezni mindent tőle. Lehet hogy unja, de azért a 7000 ft-ért alkalmanként elvárom, hogy azalatt a fél óra alatt amíg vizsgál, és bent töltöm a rendelőjében, legyen készséges, és adjon kielégítő választ. Végül is azt a pénzt tudnám máshová is vinni,és ezzel tisztában is van.

Bár nem tudom a tiéd miért nem vizsgál, ha a rendelőjében hív vissza. Egyáltalán akkor miért hív oda??

2008. jún. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én tegező viszonyban vagyok a dokimmal, anyuék szomszédja, ezer éve ismerem. Jó fej, én pont azért mentem hozzá, mert nem vizsgál feleslegesen. A 28. hétig belső vizsgálat nem is volt, most is csak épp megnézi a méhszájat és kész. Én így vagyok elégedett vele.
2008. jún. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia én is jó viszonyban voltam a dokimmal.

A terhesgondozás nem nála volt ,hanem másik kórházba ,hozzá csak ultrahangra mentem.

Én bármit kérdezhettem mindent elagyarázott.

Viszont csak egyszer vizsgált meg kb 6 hetesen ill. amikor felvettek az osztályra.

Kérdeztem is ,hogy miért nem szokott megvizsgálni,de ő csak akkor vizsgál hogyha valamilyen probléma van.

Ettől még jó orvos szerintem.

A 20. hét körül már illene megismernie az utcán.

Kb. a 12.hétig engem sem ismert volna meg,viszont szülés után már telefonon keresztül (név alapján ) tudta,hogy ki vagyok.

Szerintem beszélj vele nyíltan ,kérdezz rá dolgokra,hogyha kielégítő választ ad és megbízol benne,akkor nem érdemes váltani.Viszont hogha nem ,akkor még nem késő.

2008. jún. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utoljára a 12. héten voltam nála, akármit kérdeztem, készségesen és kielégítően válaszolt. De nem a rendelőjében voltam, hanem a kórházban, uh-on. 16. héten kell hozzá visszamennem, lehet hogy akkor fog megvizsgálni.
2008. jún. 2. 13:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én dokim sem vizsgál feleslegesen. Uh-ot csinál és kész. Ha nincs semmi panaszod, nem zargatnak odalent. Nekem először volt citológia 6 hetesen, utána 20 hetesen vizsgált meg újra. Amúgy én nem bánom, ha nem ismer meg az utcán, gondolom elég sok betegük van, szüléskor legyen minden ok., nekem ez a fontos.

36 hetes kismami

2008. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!