Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetesen teljesen zárt...

36 hetesen teljesen zárt méhszáj jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az ideális :) Majd nyílogat pár hét múlva, elvileg most még koraszülött lenne a kicsi, ha minden nyitva lenne és megszületne. 37 hétig tökéletes, ha minden zárva van, s szép lassan utána kezdődnek a dolgok.
2013. jan. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem jó...nekem is az volt...mégis hamar megszültem (4óra)viszont nem kellett félnem a fertőzésektől...
2013. jan. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó. Nekem 36 hetesen teljesen zárt volt. aztán 37+2-nél már megindult a szülés, a kórházban már két ujjnyira nyitott volt.
2013. jan. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Perfekt. Valakinek előbb nyilogat, és később szül.

Nekem 35. héten tök zárt volt, 36 héten elfolyt a magzatvíz. Gyermekem 10/10-es apgarral született, ő volt a legvéknyabb az normál osztályon, de nem számították koraszülöttnek.

És nem voltam bepakolva.:) Szóval most a másodikat várom, a 32. héten vagyok, de már pakolászok.

2013. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

36 hetesen már nem lenne koraszülött.Az egyik ismerősöm is a napokban jött haza a kórházból,mert úgy néz ki szülni fog(35 hetesen),de nem szült meg és bent tartották 5 napig visszatartáson.Hazaengedték,és most azt várja minden nap,hogy mikor indul meg a szülés.Az orvosok azt mondták,hogy jó lenne ha még egy hétig bent maradna,mert a 36. héttől már megszülethet,nem lesz semmi baja sem.Már 36 hetes és bármikor elindulhat a szülés.

Kedves kérdező:

Szerintem nincs ezzel semmi baj,hogy még zárt vagy,így is megindulhat a szülés bármikor,mert a méhszáj pár óra alatt ki tud nyílni,szóval nem kell már szülés előtt napokkal vagy hetekkel elkezdeni kinyílni ahhoz,hogy meg tudj szülni :)

Könnyű szülést kívánok neked :)


24+3 hkm

2013. jan. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Nem bánnám ha hamarabb jönne csak aggódom, hogy esetleg nem is fog tágulni :/ Mert hallottam olyat is és császár lett belőle.
2013. jan. 18. 12:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!