Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon rossz az, ha a 30....

Nagyon rossz az, ha a 30. héten a méhszáj értéke cx: 3.1. 0. 0? Mit tegyek, hogy ne nyíljak tovább?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A doki azt mondta kicsit nyitva van a külső méhszájam. Most írt fel először magnéziumot (bár eddig a cx: 3.0.0.0 volt mindig), és hát eddig még nem is pihentem semmit igazán. Ha szedem a magnéziumot és mostmár itthon vagyok, nem dolgozom, akkor van esélyem hogy ne nyíljak tovább? Mivel késleltethetem ezt? Köszi a válaszokat előre is! (Úgy megijedtem, mikor tegnap ezt mondta a doki...eddig semmi gondom nem volt)
2008. máj. 7. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia ne ijedj meg a 3000-3100 az nagyon jó kicsit pihenni kell addig jók ezek az értékek míg 0 van bennük ma voltam dokinál ő mondta ezt.Azt mondta ne izguljak semmi baj nincs.Ez nem jelenti azt,hogy nyílnál hidd el én 24 hetes vagyok ugyanaz az értékem.A külső méhszáj meg amugy is nyílik a tágulatok miatt.Semmi baj nem lesz boldog babavárást.
2008. máj. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, teljesen jók az értékek, nekem 30 hetesen 2100 volt és 40 hétre szültem,pedig a végére teljesen nyitott volt a méhszájam és mégis indították a szülést.
2008. máj. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Sok pihenés nekem már 20hetesen ennyi volt az eredményem.Szigorú ágynyugalmat írt az orvosom!Üdv 30hetes kismama
2008. máj. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem már csak 1000 a méhszájam 33 hetes korom óta, de szeritnem azót nyílt is.

Ne félj, ezzel még bőven kihúzod, sőt tovább is hordhatod a babát.

Pihenj most már, feküdj oldalt, és ne erőltesd meg magad, a háziumunkák között is pihizz, sétállni lassan.

Nem lesz baj!!.-)

2008. máj. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat Nektek, próbálok megnyugodni, hogy nem lesz baj és talán nem erőltetem magam már annyit, főleg, hogy dolgozni sem járok már el mostantól. De azért otthon tevékenykednem kéne még, pár dolog várna még rám. De talán azt lehet csinálni, ugye? Pakolászás, rámolás, mosás, stb ....

Kellemes babavárást Nektek, és jó egészséget!

2008. máj. 8. 10:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!