Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismama vagyok, és...

33 hetes kismama vagyok, és egész idáig az én kicsi babám fejjel lefele volt, és most megfordult, farfekvéses. Mennyi az esélyem arra, hogy visszaforduljon? Kicsit izgulok, hogy mi lesz, ha nem!

Figyelt kérdés
2008. jún. 2. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, még sok ideje van odabent, bőven visszafordulhat!
2008. jún. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha esetleg nem fordulna vissza, akkor lehet tudnak segíteni, de ha mégis ígymaradna, lehet hogy császároznak, de nem kell félni, mert mindenre van már orvosi megoldás....Szóval ha nem fordul vissza akkor általában császárvan, mert attól félnek hogy mivel nagyobb a feje, beszorulhat , mert a többi rész könnyen kijön, és hát senki nem akarja, hogy megfulladjon, ha a doki úgy látja inkább elveszi császárral. Ne aggódj, nem lesz baj.
2008. jún. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!!!ne aggódj,mert nekem is a babóca 30 hetessen fejjel lefelé volt,és 34 hetessen visszafordult.Már azt hittem hogy nem fog megfordulni,ma voltam Uh és teljessen rendbe van minden.A kis fejecskéje megint lentvan,és ez már a doki szerint így is marad.üdv 39 hetes kismama
2008. jún. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek háromszor ígértek császárt a farfekvéses gyerekei miatt, de mindhármat megfordította. Valahol olvasta, hogy négykézlábra kell álni és lekönyökölni, így a popsid magasabban lesz. Hogy ettől, vagy mástól, de mindegyik babája befordult és természetes módon szült három szép gyereket.
2008. jún. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!