Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Névválasztás, kérném a segítsé...

Névválasztás, kérném a segítségeteket?!

Figyelt kérdés

1.Szonja Sára

2.Szonja Maja

3.Szonja mellé nektek mi tetszik a legjobban?


2013. jan. 16. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Semmi elég egy név is.
2013. jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem két kedvenc lány nevem van a Norina és a Lora. Szerintem a Szonja Norina nem hangzik rosszul, bár lehet, hogy valami rövidebb, egyszerűbb névvel jobban mutatna
2013. jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Vezetéknév? Fontos lenne tudni ezt is. Nekem speciel egyik variáció sem tetszik,de Ő a Te gyereked lesz,nem az enyém. A Szonja elég különleges név,nem raknék mögé még egyet.
2013. jan. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a Szonja mellé nem adnék másodikat, szerintem ez így szép. De ha kettő közül választanom kéne, akkor a Maját választanám.
2013. jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Bár nekem ezek a nevek nem jönnek be, de hangzásra az én fülemnek sokkal jobb a Szonja Sára. A Szonja Maja esetén túl sok az A betű benne és a 2 J is olyan furcsán összecseng. Nekem nem tetszik, ne haragudj.

Ha a vezetéknév is mély hangrendű, pláne ha A, O magánhangzós, akkor ha muszáj a 2 keresztnév és a Szonja elsőnek biztos, akkor abban az esetben én 2. keresztnévnek valami magas hangrendűt választanék (Emese, Enikő vagy hasonló). De amúgy szerintem sem szükséges a 2. név, a Szonja jó és elég önmagában is.

2013. jan. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nos ami az igazság hogy én is így gondolom vagyis hogy talán a Szonja maga annyira szép név hogy nem is kell mellé másik;)de a fiaimnak is két neve van és gondoltam akkor már ő se maradjon le:))a vezetéknév:Nagy lesz,köszi hogy írtatok és akinek nem tetszik azt is elfogadom hisz nem vagyunk egyformák;)
2013. jan. 16. 21:33
 7/15 A kérdező kommentje:
...azért még várok ám válaszokat!!!:)
2013. jan. 16. 21:35
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is magában is elég a Szonja, ha meg férjhez megy és felveszi a férje nevét is, úgyis 3 tagú lesz neki is (ha így dönt) de hangzásra a Sára szerintem kellemesebb a fülnek második névnek.
2013. jan. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a Nagy Szonja Sára szép :)

A Maját nem tudom elképzelni mellette.

2013. jan. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Na ez az hogy így magamban mikor még a férjemmel nem is nagyon beszéltünk a nevekről gondoltam a Szonja Sára milyen cuki,erre olyan nagy örömmel mondja nekem hogy a Szonja Maja nagyon szép együtt...ezért is kérek még egy kis segítséget tőletek,de mivel a férjem a mai megszólalásom hogy két nevet szeretnék ,szóval az is meglepte így lehet marad az egy a mindent vivő Szonja:))
2013. jan. 16. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!