Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annak akinek nem az utolsó...

Annak akinek nem az utolsó menstruáció, hanem UH szerint számolták a terhességet, melyik időpont szerint jött a baba?

Figyelt kérdés
Nálam már az első UH óta 2 héttel fiatalabbnak mondják,mint a menstruáció szerint számolt idő. UH szerint most 37 hetes vagyok.
2013. jan. 13. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
fogalmam nem volt mikor volt meg utoljára,uh szerint lőtték be,azon a napon jött a fiam!
2013. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem az volt jó amit a nőgyógyászom mondott 8 hetesen. Mert akkor a lányommal november 20-21-re voltam kiírva és 19-én szültem. A többinél mindig más időpont volt. Most se teljesen a menszim szerint lesz a következő baba, mert egy héttel később volt ovum.
2013. jan. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
A 12 hetes kor előtti uh méretekből lehet a legbiztosabban megsaccolni a korát. mert akkor még nincsenek eltérések.
2013. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az uh-k alapján szinte mindig nov.30-at vagy korábbi időpontot mondtott a doki, én az utolsó menzeszből dec.3-at számoltam, és dec.3-án született a kisfiam:-) Minden jót!
2013. jan. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az én babám a ciklusom 28. napján fogant, ovulációs fájdalmam is volt, onnan tudtam. Az UH is ezt igazolta mindvégig. Viszont a kiírt időpont előtt két héttel született, tehát az utolsó menstruáció szerinti 40. hétre, de ettől függetlenül teljesen biztos vagyok benne hogy mikor fogant és nem az a nyolc ultrahang tévedett, hanem csak két héttel korábban jött. :)
2013. jan. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor ezek szerint várunk még egy kicsit,bár jó lenne már túl lenni rajta.
2013. jan. 14. 12:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem November 24 volt ucsó menszim, 1 hete voltam dokinál még csak a petezsák látszott , ráírta a papíra hogy 1 héttel korábbi a terheségem . 6 hetes kismama :)
2013. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mára vagyok kiírva. Ez a dátum az, amit én számoltam ki és ezt igazolta a 12 hetes uh is. Így ezt írtuk a kiskönyvbe. Biztos vagyok a fogantatás időpontjában. A mensim meg amúgy is rendszertelen. A mensi szerint 1 héttel ezelőttre lettünk volna kiírva. Azok szerint mostanra húztunk volna rá 1 hetet. Ma nézték a magzatvizet is, teljesen tiszta. De hiába lehet az ember lánya biztos a fogantatás időpontjában, sok minden közbeszólhat és máris nem a kiírt nap a nagy nap. :)
2013. jan. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!