Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van akinek rendszertelen a...

Van akinek rendszertelen a menstruációja és úgy esett teherbe? Pl: ciklus végén és amikor elment először a dokihoz akkor még uh-on nem látott semmit?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is rendszertelen. Első fiam mensi alapján legalább 10 héttel volt nagyobb, mint uh alapján. Július elején volt meg, aztán se augusztusban, se szeptemberben és október 14-én már 5 hetes terhes voltam. Második terhességemnél "csupán" 1 hét az eltérés. Januárban volt meg, aztán semmi, április 2-án megjött és arra rá 3 héttel fogant a fiam. Biztos vagyok benne, hogy mikor fogant. :)

Elsőnél sok tesztet csináltam, még szeptember végén is teszteltem negatívat, simán mehettem volna korán a dokihoz, de szerencsére akkor már látszott a petezsák. :)

2013. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem nov 28án volt az utolsó mensim, dec 26án kellett volna megjönni, de nem jött, így 29én teszteltem egyet ami negatív lett! Aztán még mindíg nem jött meg így teszteltem egyet január hetedikén ami pozitív lett reggel és este is és 9én is! de 9én a hüvelyi uh-on nem látott semmit a doki!! majd most kell visszamennem szerdán!! Szted? Melleim azok nagyon fájnak, hasam alul fáj, mensi szerű érzés....
2013. jan. 13. 19:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebből bármi lehet. Simán lehet, hogy csak korán mentél dokihoz, főleg rendszertelen mensi mellett. Drukkolok, hogy szerdán már lásson minimum petezsákot! :) Aztán ha baba van, végig uh alapján fognak tudni csak kort számítani.
2013. jan. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon rendszertelen, es a 2. babaval volt mar halvany pozitiv tesztem, amikor orvoshoz mentem, es az ultrahangon nem volt szivhang. Az orvos jol megijesztett, hogy lehet, hogy nem eletkepes a baba es nem fejlodik, de a kovetkezo UH-n mar volt szivveres es minden OK volt, azota 3,5 eves kisnagylany.

Sok fugg az UH gep koratol is, ugyhogy ne izgulj (konnyu ezt mondani :) ), en a helyedben biznek a tesztben es a terhessegben, foleg, hogy tuneteid is vannak szepen. Minden jot!

2013. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
rendszertelen volt, és a ciklus 28. napján estem teherbe. De én tudtam hogy mikor van ovuláció így nem mentem hamarabb orvoshoz. Ha mentem volna, még nem látott volna semmit.
2013. jan. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!