Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 3 pozitív teszt után a doki...

3 pozitív teszt után a doki még nem látott semmit az uh-on! Ez szerintetek baj? Volt már valaki így és lett vagy nem lett baba?! Melleim azok fájnak. A doki azt mondta, hogy lehet a ciklus végén fogant meg a baba! Amúgy rendszertelen a menszeszem!

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még, ha korai is, legalább felritkulást vagy vastagabb méhnyálkahártyát láthatott volna, de lehet nem a legújabb az ultrahangja Reméljük a legjobbakat!
2013. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
sztk-ba voltam... ott meg nah... sokan voltunk meg amúgy is nem az a beszédes emberke......
2013. jan. 9. 20:32
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen!Háromszor a tesz nem hiszem hogy csalna.Hány nap telt el a menzesz kimaradásától?
2013. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nov 28-án kellett volna megjönnie! de dec 29én még negatívat teszteltem. Most hétfőn reggel meg este erős pozitív meg ma reggel is. És dokinál ma voltam.
2013. jan. 9. 20:34
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy keson fogant!Es valoszinu nem november 28.an kellett volna megjonnie mert elhuzodo ovud volt.Nem kell aggodni.:)
2013. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálam ugyan ez volt. 6 hete késett, csináltam tesztet pozitív lett. Elmentem dokihoz, uh-t csinált és nem látott semmit! De nálam a doki azt is mondta hogy 100% hogy nem vagyok terhes! Akármi bajom van, de terhes nem vagyok. Vett kenetet és azt mondta 3 hét múlva menjek vissza! Aztán visszamentem, persze még mindig nem jött meg, de másik dokihoz mentem, ő megvizsgált és mondta hogy kb 9 hetes terhes vagyok! Szóval így indult az első terhességem! :) Három teszt nem hiszem hogy hazudna!
2013. jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ez így rendjén van, pláne ha későn fogant a baba. Az 5. héten járhatsz kb., ez azt jelenti, hogy ilyenkor tényleg max. felritkulást, vagy vastag méhnyálkahártyát láthat, de az sztk-s gépek elég régiek általában, ott előfordulhat, hogy még azt se. Nem tudom, mit mondott az orvos, de egy hét múlva menj vissza, addig szedj folsavat és/vagy magzatvédő vitamint (Elevit, Gravida és társai...), vagy keress fel egy magánorvost. A következő héten már egy kis petezsákot fognak, pár mm terjedelemben, embriót még nem feltétlenül, mert akkor még nagyon-nagyon picikék. Vigyázz magadra, ne emelj nehezet, ne fürödj forró vízben, inkább tusolj! Egyél sok gyümit, igyál sokat, és élvezd a babavárás első napjait!

Ne aggódj, ez így teljesen reális. Suttogva teszem hozzá, hogy a helyedben lemennék a háziorvosomhoz, és elmondanám a dolgot. Elküld laborba, ahol csinálnak vér- és vizeletvizsgálatot, amiből ki tudják mutatni a babát. ;) (Ha nem ejtette meg a nőgyógyászod ez a kis momentumot...)


Jó babavárást, kismama! :)

2013. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jajj köszönöm szépen!! CSinált nekem is rákszűrést, 2-3 hét múlva kell menni érte! Ha a doki nem is lát semmit az uh-on a rákszűrés eredménye csak megmondja majd!! Uh előtt megcsinálta a rákszűrést meg megvizsgált, nekem nem mondott semmit, de amikor már kint voltam öltözni hallottam, hogy az asszisztens nőnek azt mondta h ez nagyon terhes! De sajnos az uh-on meg nem látott semmit, ott meg csak azt mondta hogy akkor lehet a ciklus végén fogant a baba!
2013. jan. 10. 08:59
 9/12 A kérdező kommentje:
Jajj elírtam az elején! November 28án volt meg utoljára a menszeszem!!! És dec. 26án kellett volna megjönnie, de 29-én negatívat teszteltem!!! És most hétfő reggel és este, meg szerda reggel már pozitív lett a teszt!
2013. jan. 10. 10:51
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Megkérdezhetem melyik sztk-ba mentél? Én is oda gondoltam,hogy megyek,de ezek szerint jobb lenne,ha nem oda mennék?

2013. jan. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!