Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen egy hevesebb...

15 hetesen egy hevesebb szeretkezésből lehet baj? Nem fájt, nem fáj semmim most sem, nem vérzek, semmi. Amúhy melyik póz a biztonságosabb? Misszionárius, kutya vagy a lovagló?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 06:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem tiltja az orvosod, akkor simán belefér bármelyik, amelyik neked kényelmesebb.

Nekem például a hormonváltozások miatt szinte mindennap kell a szex. Az elején nem kívántam, de egy ideje nagyon. És semmi baja a babának, sőt a doki szerint a boldogsághormon még jót is tesz neki (hiszen ez szabadul fel szeretkezés közben, pláne, ha orgazmusod is van).

Nekünk a szexuális életünk valósággal fellendült, a férjem szerint nagyon izgató vagyok, amikor rágerjedek. És persze nekem nem tud ellenállni.

Szép napokat nektek!

2009. aug. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!