Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mar 14 napja nemjott meg a...

Mar 14 napja nemjott meg a mensim. A melleim feszesek, emlok viszont erzekenyek. Itt-ott beszur a hasimba. Utalhat terhessegre? Meg soha nemszokott kesni.

Figyelt kérdés
2008. jún. 1. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy utalhat. Tesztelj reggeli első vizeletből! Szurkolok!
2008. jún. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi.Es mar a terhesseget kimutatna a teszt?Ha 14 napja kesik akkor mar lenyegibe hany hetes lennek?4?Kosz.
2008. jún. 1. 16:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze már ki kell mutatnia:)
2008. jún. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 4 hetes:)
2008. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Es mit gondoltok ez babuci lessz?Na meg neha emejges es faradekonysag.
2008. jún. 1. 16:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem baba:) 14 nap jót jelent:) Mikor csinálsz tesztet??:)
2008. jún. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedd reggel.De ugy felek,hogy mit fog kimutatni.Majd tudatom az eredmenyt?Es ha mar a babuci a hasimba van akkor most mar kelleni valamit erezni?Mondjuk kemenyebb a has?Kosz.
2008. jún. 1. 16:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg baba lehet a dologban! :) Én 6 hetesen vettem észre, hogy pocaklakóm van! Tüneteim: menstruáció kimaradt, fáradékony voltam, megduzzadtak a melleim, és a hasamalja érzékeny lett!
2008. jún. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha terhes vagy, nem 4, hanem 6 hetes vagy!

Az utolso mensi elso napjatol szamoljuk.

2008. jún. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!