Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap leszek 19 hetes terhes,...

Holnap leszek 19 hetes terhes, és már 3 hete érzem a babó mózgását,2 napja meg szinte 1x érzem csak. Baj lehet? Már sírtam is ez végett.

Figyelt kérdés
2008. jún. 1. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia szerintem semmi baja a kisbabádnak,nállam ez ugyanigy volt,igaz ennek már hét éve.Nállam is lelasúlt a kislányom a huszadik héten de csak egy pár napra,majd meglátod mekkorákat fog rugni.Ha baja lenne már az ultrahangon kiderűlt volna,meg

a vérvételeken.De én nyilván nem tudlak űgy megnyuktatni mint egy orvos,én is azt hittem hogy vége a világnak.Próbálj egy picit megnyugodni és azér nem ártana egy vizsgálat.

2008. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 23 hetes vagyok, és 3 hete ugyanez volt a problémám. Megkérdeztem a védőnőt, és azt mondta, hogy a lényeg a napi egy mozgás ilyen korban. Megnyugodtam, és elmúlt az aggályom. Azóta minden nap az első mozgást figyelem, és ha megnyugodtam, sokkal jobban érzem őt. Egyébként ez a meleg őket is kevesebb mozgásra készteti, ahogy mi is lustibbak vagyunk. Sok boldog percet kívánok nektek!
2008. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szíja!Minden vizsgáltom negativ lett.AFP,integrált teszt,toxoplazma mind negativ.Szerdán megyek ultrahangra,de az még olyan messze van.Volt egy elhalt terhersségem,és azért is félek ennyire.Nagyok bizzok benne,hogy igazad lesz!Nagyon szépen köszönöm neked!!!
2008. jún. 1. 16:39
 4/7 A kérdező kommentje:
Második válaszólónak is nagyon köszönöm válaszát!!Akkor már nyugottab vagyok!Köszönöm,hogy ilyen aranyosak vagytok hozzám!Boldog baba várást neked!!Szió
2008. jún. 1. 16:42
 5/7 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Mi nagyon egy cipőben járhatunk, nekem is volt egy elhalt terhességem 12 hetesen. Kívánok neked sok erőt, és mindig gondolj a pozitív dolgokra, nem lehetünk ennyire pechesek! Kitartás, minden rendben lesz!
2008. jún. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Egyáltalán nem baj, ha nem annyit mozog! Elvileg a nap 90%-t át kellene aludniuk! Az én babám meg napokon keresztül alig aludt valamit, most meg én is csak napi 1-2x érzem. Valószínűleg "elnyomja" őket is a meleg!

És ne sírj, mert a babád is érzi!

25 hetes kismama

2008. jún. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Nagyon aranyosak vagytok,és segitökészek!Nagyon hállás vagyok nektek!Meg nyugiztam,és már mócorgott egy nagyott a kispicurom,de megint semmi!Majd holnap bepótolja:))Boldog béby várást nektek!Szíjasztok!!
2008. jún. 1. 18:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!