Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen megfordult már a...

30 hetesen megfordult már a babátok? Mikortól kell rá számitani hogy biztos megfordul? Vagy hogy nem?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem már hamarabb befordult, bár eleve nem is fejjel felfelé, hanem oldalt feküdt, onnan meg alapból fejjel lefelé fordult, amikor már csak úgy fért el. Az első terhességemnél is így volt. Még van rá ideje, hogy megforduljon. Ha az első baba, akkor 3-4 héttel szülés előtt, ha a második, akkor még később is befordulhat.

36 hetes km

2009. aug. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

28 hetes uh-n már meg volt fordulva


36 hkm

2009. aug. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

haránt fekvésű az mennyire jó

?

2009. aug. 28. 13:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem még így a 37. héten sem fordult be,pedig sokat sétálok, mert állítólag az segíti.Az orvos azt tanácsolta, azon az oldalon aludjak amelyiken a feje feje van, mert egy idő után kényelmetlen lesz neki és befordul. Ez sem vált be eddig.Van, akinek szülés előtti napon fordul.
2009. aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

26 hetes uh-n már lefelé volt. Előtte keresztben.

Első baba és kisfiú. 28 hetes km.

2009. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia!

Nekem is harántfekvésű a babám, nincs azzal semmi gond, csak én is azt várom, hogy beforduljon. 28 hetes kismama

...de van még időnk rá, mindenki azt mondja, még a szakkönyvek is!

2009. aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia!

2 napja fordult be, (onnan tudom, hogy kb. 1 napig keresztben volt, pont voltunk dokinál, azt hittem szétszakad a hasam) pont mikor betöltötte a 34. hetet, Ő a második babám. Az első babám már 20 hetesen befordult és végig úgy is maradt.

2009. aug. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia. 34 hetes vagyok és még nem fordult be. Hát kíváncsi leszek.

Sok boldogságot Nektek!

2009. aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!