Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, káros...

6 hetes terhes vagyok, káros lehet a babára ha befestem a hajamat?

Figyelt kérdés
Bizonytalan vagyok, mert mindenki mást mond.
2008. máj. 31. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
na ez hülyeség hogy káros. nem káros. az anyukám fodrász mester fodrász és ő mondta hogy ez hülyeség. ez olyan mint amikor aztmondják hogy nemnfogja be a hajat menzikor a festék. baromség. nemjol keverte be.
2008. máj. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben legalább az első trimeszter végét megvárnám. Vagy inkább meliroztass festés helyett.
2008. jún. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Èn egész terhesse´g alatt kihagytam.Azé´rt mondják,hogy káros,mert ign is az,NEM HÜLYESÈG,a felszabaduló gázokat belégzed.Ezért nem ajánlják terhesse´g alatt.Legfeljebb a természetes alapanyagúakat.PL.Ha fodra´sz terhes,ajánlják,hogy ne fessen,dairoljon hajat,max.ha maszkot vesz fel.

2008. jún. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Viszont az te´nyleg h.....hogy mensikor nem fpgja meg a festék a hajat.
2008. jún. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem káros..hidd el.nem kell olyan sürün csinálni mint eddig és ha festitek huzatban legyen a helységben hogy annyira ne érezd a gázokat..
2008. jún. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom nem árt, de én azért megvártam az első trimeszter végét, 15 hetesen festettem be.
2008. jún. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom az első 12 hetet várd meg biztos ami biztos, a fodrászom szerint utána már nyugodtan festheted. Én is így csináltam.31 hetes kismama
2008. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Megnyugtathatlak, hogy nem káros, én épp a dokimat kérdeztem meg erről ,és a fodrászomat is. A lényeg, hogy jól szellőztethető helységben legyen befestve. Egyébként pont tegnap lett az én hajam is befestve, mivel jó idő van kint az udvaron csináltuk!


Üdv.: 8 hetes kismama

2008. jún. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!