Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok? A doki...

25erzsebet kérdése:

7 hetes terhes vagyok? A doki csak petezsakot latott es en is de nem volt benne semmi mi leheta baj?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én lányomat csak 9 hetesen látták először. Nemkell aggódnod:)
2013. jan. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kabymaci ***** válasza:
Szia én is azt hittem 7 hetes vagyok de később fogant így csak 5 hetes vagyok és nekem is csak petezsák volt 2 hét múlva kell vissza mennem.Megpróbálok nem aggódni te is tedd azt :) mikor kell vissza menned?hány mm volt a petezsák?
2013. jan. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel semmi gond! Én 6+5 (azaz majdnem 7) hetesen mentem először, nálam is csak üres petezsák volt. Azt mondta a doki, valószínűleg később fogant, egy héttel kisebbnek becsülte a számított koránál. 2,5 hét múlva már 1,8 cm-s, mozgó embriót láttunk, szívdobogással! Türelem!
2013. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat es azz baj hogy meg csak hanyingerem sincs a mellem az faj es allandoan faradt vagyok
2013. jan. 9. 21:18
 5/7 anonim ***** válasza:

A hányinger nem törvényszerű! Főleg, ha tényleg később fogant, és még csak 5-6 hetes vagy, még ezután is jöhet! :-)

3-as válaszoló

2013. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hetfon voltam dokinal es art mondta hogy nem lat valtozast es hogz penteken kiir mutetre de en nem ertetem semmit ebbol igy elmentem egy masik dokihoz es elmondtsm neki hogy mit mondott a masik es mevizsgalt es azt mondta hogy a petezsak 9hetes de benne az embrio csak 3 hetesnek felel meg igy kell varnom egy hetet hogy fejlodik e es ha nem akkor mutet hat megin varakozok.kinek volt mar ilyen?
2013. jan. 16. 15:58
 7/7 anonim ***** válasza:
hogy vagytok?remélem minden rendben a babával....
2013. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!