Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon felzaklatott a párommal...

Bobocka kérdése:

Nagyon felzaklatott a párommal való vitánk az imént, félek hogy a kicsi babámnak baja lesz. Kezdem bánni, hogy egy ilyen embernek szulok gyereket, de a babámat szeretem nagyon. Ugye nem lesz baja?

Figyelt kérdés
2008. máj. 31. 16:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szia. Megértem mit érzel. Nekem is volt ilyen időszak a terhesség elején, hogy annyira nem bírtam elviselni a páromat, hogy rosszul voltam még a fényképétől is. Minden irritált amit csinált, ha szeretgetett, az volt a baj, ha nem, akkor meg az. A végére annyira elmérgesedett a kapcsolatunk, hogy napokig egymáshoz se szóltunk, mit ne mondjak, szörnyű volt. De nem bírtam már meg se csókolni. Minden lépésébe belekötöttem. Pedig ő mindent megtett akkor is, és amikor már azt hittem rámegy a kapcsolatunk, egyszercsak valami megváltozott, elvonultak a haragfelhők és elgondolkodtam, hogy mennyire megbántottam őt annyi héten keresztül. Hálával tartozom neki amiért annyi mindet elvisel nekem, nagyon szeretem és tudom, hogy ő is nagyon szeret minket. Szerintem gondold át százszor mielőtt döntesz.
2008. máj. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

szia

elég szomoru amit irsz. nembirnál elmenni a szüleidhez 1 héten belül? mert ha nemvagy nyugodt a picike is érzi. amugy mit tett veled ez az ember hogy ennyire nembirod?

ne légy vele ha roszul bánik veled. mert te babát vársz neked jol kell érezni magad megérdemled.

2008. máj. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Hulyeségekkel idegesít és ma végleg kiborult a bili,elegem van.Megpróbálok már a héten hazajutni,sajnos nem szeretnék már vele lenni:(A picikém a mindenem,csak rá gondolok most

Koszike mindenkinek:)

2008. máj. 31. 21:20
 14/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem szeretnék rossz tanácsot adni,de gondold át,hogy szereted-e még ezt az embert akivel együttélsz,a gyereked apját.Mert,ha komolyan így érzel ahogy írtad,akkor nem érdemes teljesen felőrölni egymás idegeit szerintem.

A kommentjeidből legalábbis az derül ki,hogy már nem szereted,nem vele akarod leélni az életedet.Én tudom milyen valakivel együttélni,ha már kihűltek az érzelmek,és csak egy gyerek kötne össze.Semmi értelme.Én 3 évig éltem olyan házasságban,hogy nem szerettem a gyerekem apját,a végére már írtóztam tőle,még azt sem bírtam volna elviselni,ha hozzámér annyira.Mikor elváltam tőle,csak azt bántam,hogy nem előbb.Kár volt rápazarolnom annyi évet a fiatalságomból,3év házasság,3 év együttlét.Ő azóta teljesen lezüllött,tönkretett még két gyereket,és egy élettársat,azt hiszem ez engem igazol,és örülök,hogy nem süllyedtünk vele,hogy tudtam jól dönteni.Mert sajnos nem mindig az együttmaradás a jó döntés.Én azóta férjhez mentem 5 éve,van mégegy gyönyörű 2,5 éves kislányom,és 4 hét múlva születik meg a harmadik babám.Nagyon boldog vagyok a férjemmel és a gyerekeimmel,ezt régen el sem tudtam volna képzelni,hogy ilyen tökéletes is lehet a házasság.Ha akkor nem merek dönteni,és felőrlöm magam egy rossz kapcsolatban,esélyem se lett volna erre a boldog életre,és a gyerekemet is tönkretette volna az a helyzet.


Csak azért írtam ezt le neked,hogy lásd nem vagy egyedül,ha úgy érzed köztetek már nem működhet a dolog,akkor gyere haza,vagy keress más megoldást.

Persze,te érzed,hogy érdemes-e a pároddal maradni,ha szeretitek még egymást,csak mélyponton vagytok azt rendbe lehet hozni.


Kívánok minden jót,dönts a lehető legjobban,és sok boldogságot a babádhoz.És ne idegeskedj,mert nem tesz jót egyikőtöknek sem.


Üdv,36 hetes kismama.

2008. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
lehet igaza van az utolso válaszolonak is.de szerintem ha nemérzed jol magad vele költözz el. asz sem jo ha boldogtalan vagy. neked most örülnöd kell. az meghogy öszejöttök e még az majd kialakul. most az a lényeg hogy te nyugodtan kihord a babádat mert ha nemvagy nyugodt a baba is megérzi és ő is ingerült és kihathat az egész életére. ezek a legfontosabb időszakok amikor a mama kihorja a babát ezeken alapszik sokminden. a gyerek idegrendszere is sokat számit mert kihat ha bent is ideges feszült a baba. szoval menj ha ugyérzed jobb lesz neked. majd rendbejön sok minden majd lesz valahogy . a lényeg hogy van egy baba akiért elsz.de mivel biszkál?
2008. máj. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de lehet, hogy bántó lesz, amit írok.

Neked semmi más bajod nincs, csak az, hogy dolgoznak a hormonok.A párodnak joga van szeretni téged,és a közös gyereketekhez is ugyan annyi köze van, mint neked.

Nincs jogod csak magadnak kiközösíteni a babót.

Gondolom nem csalt meg, nem vert meg.

Mindenhol csak azt írod, hogy neked a babód a legfontosabb, semmi és senki más nem érdekel.

Ha másra nem is gondolsz, arra mindenképpen, hogy az a gyerek csonka családban fog felnőni.Ne csak magaddal törődj.Ha a párod tenné ezt fordított helyzetben, gondolom ki lennél készülve, hogy milyen szemét alak,mert elhagy téged terhesen.Gondolj bele az ő helyzetébe is egy kicsit.

Bocsi, de leírom: akkor jó volt, amikor 18 héttel ezelőtt összehoztátok a babót?Akkor legyen jó most is,és örülj, hogy melletted van.NE LEGYÉL EGOISTA!!!!!!!!!

GONDOLJ A GYEREKRE!

2008. jún. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

:)Nem bántó amit írsz utolsó hozzászóló:)Nem hinném, hogy egoista lennék,persze hogy joga van a babához,ezt nem is kérdojelezem meg,csakh nem elso eset volt ez.És igaz,nem csalt meg,nem vert meg,de boldogtalanul élni vki mellett,lelkileg kikészulni sem leányálom.

Sajnos eleget turtem már,nemcsak most terhesen, a babámnak sincs szuksége egy olyan családra ahol nincs megértés.

2008. jún. 1. 08:45
 18/18 anonim ***** válasza:

Igen,én is pont azt mondom,hogy gondolj elsősorban a gyerekedre.Mert az ő nyugalma a legfontosabb.És ő csak akkor fejlődhet nyugalomban,ha te is boldog és nyugodt vagy.És a párod az egoista,ha ezt nem biztosítja neked.Ha nincs tekintettel az állapotodra,és állandó stressznek tesz ki téged,és a gyereketeket.Egyébként most ne te legyél rá tekintettel,ez nem egoizmus,a gyerekedet véded,ami jogod és kötelességed is.Ha pedig boldogtalan vagy vele,akkor hagyd el,mert az is egoizmus,elvárni valakitől aki nem szeret,hogy melletted maradjon.Mi ez a párod részéről,ha nem egoizmus???A kedves hozzászóló valószínű egy férfi volt,akit elhagytak és fetreng az önsajnálatba,ami annyira jellemző sok férfira,és csak saját magukra tudnak ilyenkor gondolni,annyira szánalmas ez a fajta viselkedés.De nem ők az egoisták,áááááááá véletlenül sem.Nem lehet hosszútávon egy boldogtalan kapcsolatba élni,és csak azért,mert közös gyereketek van nem szabad együttmaradni.Ez nem jó senkinek,a gyereknek meg főleg nem érdeke ez.Az apja meg ha nem csak téged akarna magéhoz láncolni,akkor meg fogja találni az utat a gyerekéhez,akihez természetesen joga van,de elsősorban kötelességei lennének,azt kellene szem előtt tartania.


További minden jót,sok boldogságot nektek.

10-ik válaszoló.

2008. jún. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!