Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon felzaklatott a párommal...

Bobocka kérdése:

Nagyon felzaklatott a párommal való vitánk az imént, félek hogy a kicsi babámnak baja lesz. Kezdem bánni, hogy egy ilyen embernek szulok gyereket, de a babámat szeretem nagyon. Ugye nem lesz baja?

Figyelt kérdés
2008. máj. 31. 16:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
a stressz sajnos eleg karos a magzatra, kezdetben vetelest is okozhat, es persze a kicsi is akkor erzi magat jol, ha az anyukaja boldog. Probald el kerulni a vitahelyzeteket, en is ezt teszem a bebi miatt. Nehezen megoldhato, de minden megy, ha elegge akarod. Menj ki, es setelj egy nagyot, ne gondolkozz az otthoni dolgokn, csak figyeld meg a termeszetet, az embereket, az autokat...kapcsold ki teljesen a gondolataid.
2008. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sajnos csak sírni tudok:(Úgy érzem nincs is rá szukségem és nem is akarom hogy mellettunk legyen.18hetes múltam amúgy
2008. máj. 31. 17:00
 3/18 anonim ***** válasza:
A baba tényleg megérzi, ha te nemvagy jól lelkileg, de egy ilyen vitától nem lesz baja. Szerintem nincs olyan terhesség, hogy a kilenc hónap alatt egyszer se húzzuk fel magunkat semmin. Ne aggódj!
2008. máj. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Jot nem tesz de nem hiszem hogy baja eshet a babanak ha csak egy ket ilyen esetrol van szo..tehat ha nem mindennap, egesznap idegeskedsz.En meg csak 15 hetes vagyok es a paromtol eljotte,annyival szerencsesebb a helyzetem hogy ausztriabol jottem el igy nem tud zaklatni csak telefonon.de azt meg ki kapcsolom.

sirtam en is de mar eleg eros vagyok hogy ne erdekeljen semmi csak a baba!Van kis kertun oda szoktam setalgatni vagy fagyizni megyek..ez segit.

2008. máj. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem is tele volt veszekedésekkel a terhességem, én is eljöttem a páromtól, mert teljesen kifordult magából, az őrületbe kergetett. De a babám most hét hónapos, egy igazán áldott jó gyerek, mindig mosolyog, vidám és jóétvágyú, barátságos, kiegyensúlyozott. Szerintem az számít igazán, hogy ha majd kint lesz, mi veszi körül. A barátnőm inkább tűrt, és másfél évig még együtt volt az apukával, meg is látszik a kislányon, hogy állandó volt a veszekedés, mert nagyon kis hisztis, beteges, nyűgös gyerek, még így négy évesen is. Nálunk viszont mindig nyugalom volt amióta a fiam megvan, az apja nem is látogatja, nem is hiányzik senkinek.
2008. máj. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az elso valaszolo vagyok megint...kitartas...lehet, h csak feldult vagy, es azert erzel igy, meghat ezek a franya hormonok! Engem a fonokom fonoke szokott felhuzni. Volt olyan, h fogtam magam, es kimentem setalni, mert mar nem birtam tovabb vele egy legterben. En most 15 hetes vagyok. Probalj higgadtam, beszelni a parodnak a problemakrol, ha szeret, megprobal ratok figyelni.
2008. máj. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy szeret,de sajnos bennem meghal lassan minden érzelem iránta.Angliában vagyok,de úgy vágyom haza mint még soha:(Mennék már most:(

Koszike a biztatást,nagyon aranyosak vagytok

2008. máj. 31. 19:10
 8/18 anonim ***** válasza:

Az elso valaszolo vagyok megint. En is Angliaban elek es it varom babat:-) Milyen kicsi a vilag:-) melyik reszen elsz?

Es fel a fejjel, kicsit tobb torodesre van szukseged ebben az idoszakban. Ha szeret akkor meg nincs baj... te meg azert lehetsz most bizonytalan, mert furcsa ez a helyzet...nem konnyu kismamanak lenni. Remelem, minden rendbe lesz!

2008. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Birminghamtol kb 45percre,de még a védonok is mások itt,már v 2hete várom h hívjanak.

Hát ha a páromra gondolok,egyszeruen taszít..nekem a babám a fontos,és sajnos mellette nem vagyok nyugodt

Te merre laksz?

2008. máj. 31. 20:03
 10/18 anonim ***** válasza:
En London kornyeken, egy nyugodt kisvarosban. A vedononkkel meg nincs semmi bajom, bar tapasztalatom sincs meg, mert ez lesz az elso baba. Akkor gondolom haza szeretnel menni es otthon megszulni a picit, ha ennyire rosszul erzed itt kinn magad. Remelem, minden jora fordul nalad, es boldog leszel a bebikeddel. A paroddal meg probalj meg beszelni, es gondold at, h te is mit szeretnel.
2008. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!