Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességi csíkok hányadik...

A terhességi csíkok hányadik héttől alakulnak ki?

Figyelt kérdés

Ámbár tudom, hogy ez alkat, felszedett kiló és bőrfüggő dolog. Jelenleg én a 32. hétben járok, de még nincsenek csíkjaim hála Istennek :-) Viszont sokaktól hallom, hogy a csíkok igazán a terhesség végén alakulnak ki, a baba hírtelen növekedése miatt. Folyamatosan olajozom és kenegetem a pocakomat, de hát nem nagyon hiszem, hogy meg fogom úszni a csíkokat, mert amikor a "serdülőkoromat" éltem :-) akkor is csíkos lettem a combomon stb.

Volt akinek ilyen későn repedt szét a bőre? Előre is köszi a válaszokat.


2008. máj. 31. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a 35.be lépek, és a baba is elég nagy, kb 3 kiló, de még nincs semmi csíkom, nem is kenegetem semmivel, csak olyan olajos nívea tusfürdőt használok. Sokat nem híztam,a hasam jó nagy lett, de előtte már duci voltam kicsit. Én megkérdeztem anyukámat, nagymamámat, senkinek nem volt ilyen gondja, így szerintem is ez elsősorban genetikai dolog. Nagyon reménykedek, hogy most már megúszom. Szerintem neked sem lesz vészes már.

Combom, fenekem meg inkább narancsbőrös lett, ami érthető is, hisz közel nem mozogtam annyit az utóbbi hónapokban, mint előtte.:(

2008. máj. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a 18. héten vettem észre az első striát,és szültem egy 3120grammos babát.Pedig kenegettem mindenféle csodaszerrel,de a bőröm hajlamos rá.

Sok ismerősöm csak a legvégén,a 38-40. hétes striásodott meg.

2008. máj. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Édesanyám 3 gyereket szült, csíkok nélkül. Én 3 hónapja szültem, nem volt csíkom végig a terhesség alatt, viszont a szülőágyon, mikor kibújt a kisfiam rögtön megrepedt...:( Ilyet még nem hallottam mástól, én is nagyon meglepődtem, pedig kentem a hasamat avonos krémmel. Biztos mert hirtelen össszeesett... szóval ilyen is van.

2008. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hajlam kérdése. Nem mindenkinél alakulnak ki. Én 17 hetes vagyok, és kb 2 hete jelentek meg.

Az egészben az a vicces, hogy nem a hasamon, hanem a mellemen.

Boldog babavárást!

2008. máj. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!