Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes terhes vagyok és...

26 hetes terhes vagyok és tegnap óta a jobb oldali bordámnál fent nagyon fáj. Mitől lehet? Levegő nem szorult be.

Figyelt kérdés
2008. máj. 31. 13:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Én hetekig voltam így, nem tudtam ülni, nem tudtam feküdni és annyira fájt szintén a jobb oldali bordáimnál (pontosabban a mellem alatt), hogy néha sírni tudtam volna. Az orvosom azt mondta, hogy mivel nagy a baba, tágítja a bordáidat is, de az is előfordul, hogy a kismanó beakasztja a lábacskáit a bordáid közé. Ne ijedj meg, el fog múlni. Én kentem minden féle krémmel, izomlazítóval stb., de semmi nem használt addig amíg a kismaszat ki nem igazgatta magának a helyet odabent, és egyik napról a másikra elmúlt. Szóval kitartás és további szép babavárást kívánok :-)

32 hetes kismami

2008. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!