Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fáj ahogy mozog a baba... Miért?

Fáj ahogy mozog a baba... Miért?

Figyelt kérdés
A köldököm alatt 5-7 cmrel érzem. egyszerüen mintha megse állna. Tenap óta be van sózva. Mintha ki akarna jönni. Vagy most ment lentebb??? 37 hetes 3napos vagyok. És már nagyon várom, hogy kijöjjön. Olyan erős ez a legény, hogy hihetetlen. Voltatok már így???
2008. máj. 31. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Klassz érzés, amikor érzed, hogy mozog, de bizony időnként fájdalmas tud lenni. Főleg már ilyen idős terhességben ez elég valószínű is. Mindenesetre említsd meg az orvosodnak, mert az is okozhatja, ha kevés a magzatvíz. De ne izgulj, szinte biztos, hogy normális.
2008. máj. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És az baj ha kevés a magzatvíz? esetleg van összefüggés a vizesedéssel? Mert én nagyon vizes vagyok, létezik hogy mégis kevés a magzatvizem?
2008. máj. 31. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is van amikor igen csak fájdalmas amikor mozo ga baba a pocakomban.Van amikor meg olyan finoman csiklandoz, hogy még nevetnékemn is támad. Pár napja van hogy lent az alhasámnál mozog van amikor a bordámat rugdossa. Szerintem kezd helyezkedni. Szoktam neki mondani amikor fájdalma ahogy mozog, hogy nem az oldalomamon kellene kibújni:)

Kitartást már csak napok vagy hetek kérdése.

37 hetes kismama

2008. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még csak 19 hetes vagyok, de néha nekem is elég kellemetlen, amikor a köldököm alatt érzem, hogy befeszül és ott ügyködik, nem hiszem, hogy ez baj, szerintem vele jár. De kitartást, főleg, hogy lassan szülsz! :)
2008. máj. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!