Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől keményedek naponta...

Mitől keményedek naponta többször?

Figyelt kérdés
Még dolgozom, de irodán vagyok, és egész nap ülök. Ha otthon vagyok, és nem csinálok semmit, akkor is bekeményedik. A külső méhszájam nyitva van, C3100, és félek, hogy a sok keményedéstől jobban kinyílik. Amúgy a keményedések nem tartanak tovább max 10 másodpercnél. 30 hetes vagyok
2008. máj. 31. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Még most korai a keméyínedés, és nem természetes ilyenkor, majd esetleg csak a 36ikhéttől. Főleg így hjogy nyitva vagy.

Többet kellene pihenni, és ha lehet már ne dolgozz. Nyitott méhszájjal már nem is engedné az én orvosom. Sőt nekem a keményedésekre is azt mondták, hogy szigorú pihi!!

Gondold, végig! De nem lenne jó még megszülni!!!

37 hetes kismama

2008. máj. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Húha engem ugyanezekkel a tünetekkel kötelező pihenésre fogtak, nem dolgozhatom, s feküdnöm kell, amennyit csak tudok, de nem kötelező.. Na meg kaptam napi 4x2 magneB6-ot a méhösszehúzódások ellen.. Szerintem vigyázz nagyon magadra, mert ha naponta több összehúzódásod van, tovább fog nyilni a méhszáj, s koraszülött lehet a babád.. Figyeld ezeket az összehúzódásokat, s ha rendszeressé válik, vagy 1 órában több van mint 4, azonnal menj vissza az orvosodhoz.. Nekem még éjjel is be kell mennem a kórházba, ha ilyet tapasztalnék.. most a babád a legfontosabb.. Sok szerencsét!!
2008. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy van, ahogy az előző válaszoló mondta. Nekem 2000 a méhszájam, ami szintén nem jó (30 hetesen), és én már háztartási munkát is csak minimálisat merek végezni. A keményedésre pedig gyógyszert is kapok, nem csak magneB6-ot. Ezeket a keményedéseket meg kéne beszélned a dokival, mit ajánlatos tenned, mennyit kéne pihenned stb.
2008. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!