Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt a legeslegelső gondola...

Mi volt a legeslegelső gondolatod/reakciód miután megláttad a pozitív terhességi teszted?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 16:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
"A mindenit!!!!!!TERHES VAGYOKOOK!!!!!!!!!!!!Sikerült!!!!!!!!!!!"
2013. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

1. pozitív tesztnél: öööö..... biztos??? - szerelemgyermek ikrek lettek belőle

2. pozitív tesztnél, tervezett babánál letérdelve adtam hálát Istennek. Igen, a wécében.

2013. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
en sokkot kaptam es nem tudtam ertelmesen beszelni par percig , aztan boldog voltam, mert ezt akartuk!!! (csak nem igazan szamitottam ra, hogy a gyogyszer abbahagyasa utani elso menzi utan ket csikom lesz, azt hittem kell legalabb par honap )De mar nagyon nagyon varom a kis picikenket!!! :) 12hkm
2013. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem elsírtam magam mert 7évet kellett várnunk rá :)
2013. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdtem ugrálni és kiáltottam Úristeeen terhes vagyok! Sikerült! Közben folyt a könny a szememből! :D Aztán rohantam a telefonhoz! :D
2013. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Első gondolatom: "Úristen. Hűha. Úristen! Úristen, úristen, úristen!!" Majd rohantam fel a páromhoz mutatni a tesztet, aki éppen aludt. Ő alig hitt a szemének, azt hitte álmodik. :)
2013. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 holysmoke ***** válasza:
Sok sikertelen teszt után (4 évi) gondoltam már annyi tesztet csináltam most kipróbálom ezt a Clier Bluet meg vettem haza mentem megcsináltak és rohantam a férjemhez hogy sikerült akkor nagyon boldog voltam utána 5 órát ültem szótlanul mert nem hittem el. Most már 9 hetes és nagyon jó kislány
2013. jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!