Lehet még pozitiv?

Figyelt kérdés
Dec.25-én kellett volna megjönnie, de még ma sincs meg nem érzek alhasi fájdalmat amit mensi előtt egy héttel már szoktam, viszont két hete nagyon érzékenyek lettek a mellbimboim és sokszor émelyegtem. Csináltam két tesztet is egyet nemvár előtt egyet utána, mindkettő negativ lett. Lehet még pozitiv?
2012. dec. 28. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Van, akinek egy hét után jelez pozitívat a teszt, és ismerek olyat is, akinek nem jelzett pozit a teszt, pedig baba volt. Mindenképpen légy türelemmel és ha nem jön meg, két-három naponként csinálj egy tesztet, míg el nem jutsz egy orvoshoz. Hajrá, szurkolok!
2012. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Naná,amig nem jön meg,lehet,a nem várt után 2 nappal nekem is negativ volt,igaz,utána csak 1 hét múlva teszteltem,szal nem tudom,h előbb mikor lett volna az. Drukkolok!
2012. dec. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet még igen. Nekem nemvárt után 3 nappal erős pozitív lett, akkor teszteltem először... de van akinek csak később lesz megfelelő mennyiségű hcg hormonja és addig a teszt sem mutat pozit.
2012. dec. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat, mèg nem jött meg, de nem mertem uj tesztet csinalni..
2012. dec. 30. 16:51
 5/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok!

Hogy vagy, Kérdező? Ment egy teszt? (Én a 9. napon csináltam, mikor késett és előbb jött ki akkor a csík, mint a kontroll.)

2013. jan. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött azóta :(
2013. jan. 1. 20:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de új év, új hónap... ez egy új kezdet! Fel a fejjel, és ebben a hónapban biztos sikerülni fog!
2013. jan. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!