Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismama vagyok....

14 hetes kismama vagyok. Miért van hogy ha tüsszentek beszúr a hasam? Néha néha ha fordulok az ágyban a másik oldalamra akkor is de hamar elmúlik. Ugye ez normális?

Figyelt kérdés
2008. máj. 30. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz az izom dolgozik ezeknel, ami akkor is, mikor fel kell ulnod/allndo az agyrol fekvesbol, es ha "rosszul" allsz fel, nem oldalasan, ahogy a kismamaknak kell, meghuzodik ez az izom es nyilallo fajdalmat erzel par pillanatra.

Jo, ha figyelsz erre, mert kellemetlen, de baj nem lesz belole.

2008. máj. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szia.én 12 hetes vagyok és velem is elöfordult ilyen..én köhögésnél is érzem,de szerintem nem lesz semmi baj ,,:D
2008. máj. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ez velem is így van, én is feltettem már ezt a kérdést itt. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Olvasd el, ha gondolod. Üdv , 15 hetes kismama

2008. máj. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én allergiás vagyok és amikor trüsszenteni kell , gyorsan előre dőlök, összegörnyedek és megfogom a hasam . Ilyenkor nem fáj annyira :(

12 hetes Kismama :)

2008. máj. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!