Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok és elég...

5 hetes terhes vagyok és elég sűrűn fájdogál lent a hasam! Nem görcsöl csak fájdogál meg néha olyan mint ha húzódna bent valamit! Ez normális?

Figyelt kérdés
Főleg este lefekvéskor érzem nagyon de napközben is többször!Állandóan álmos vagyok néha feszül a mellem de a terhességi tesztemen nem lett teljesen egyforma erősségű a 2 csík!!!Ez nem baj?Erős a 2.csík is de nem annyira mint az 1-ő!!Szerintetek ez így normális???Nagyon aggódom!!!
2012. dec. 31. 12:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszi!!Remélem tényleg minden rendben lesz...holnap reggel megyek UH-ra bízom benne hogy minden okés lesz!!!Alig várom már hogy elteljen a mai nap!!!Amúgy meg nem sok terhességi tünetem van...az normális???
2013. jan. 1. 10:01
 12/16 kabymaci ***** válasza:
Én 7 hetes vagyok nekem is fájdogál a hasam de a magneb6 segit.majd ird meg mi volt uh-n mert én még nem voltam és kiváncsi vagyok nagyon :)
2013. jan. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
SZIA!Ma vagyok 5hetes és 4 napos terhes!!!!Van egy 9mm-es petezsákom és benne egy embrió!!!! :) Szívdobogást még nem látta,de azt mondta is előre hogy nem valószínű hogy még látni fogja!!!!
2013. jan. 2. 16:57
 14/16 kabymaci ***** válasza:
gratula :)örülök nektek :) És kaptál képet vagy vmit?
2013. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!!! :) Sajnos a kép elmaradt :( de majd legközelebb tuti kérni fogok!!!!
2013. jan. 2. 22:01
 16/16 anonim ***** válasza:
na mi lett a babóval? :)
2016. dec. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!