Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok és elég...

5 hetes terhes vagyok és elég sűrűn fájdogál lent a hasam! Nem görcsöl csak fájdogál meg néha olyan mint ha húzódna bent valamit! Ez normális?

Figyelt kérdés
Főleg este lefekvéskor érzem nagyon de napközben is többször!Állandóan álmos vagyok néha feszül a mellem de a terhességi tesztemen nem lett teljesen egyforma erősségű a 2 csík!!!Ez nem baj?Erős a 2.csík is de nem annyira mint az 1-ő!!Szerintetek ez így normális???Nagyon aggódom!!!
2012. dec. 31. 12:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nyugi!! ez teljesen normális a terhesség elején.
2012. dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De szinte folyamatos a fájdogálás,feszülés!!!Akkor is normális???Mondjuk 2 napja meg szinte egyáltalán nem fájt!!!De most bepótolja!!
2012. dec. 31. 12:50
 3/16 anonim ***** válasza:

csak hogy megnyugodj,belinkeltem ezt neked!

egyébként én 2 terhességen vagyok túl és mindkétszer éreztem ugyan ezt,és tényleg nem lett semmi baj..!


[link]

2012. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nyilallt, görcsölt, húzódott, égett , fájt a hasam, egészen pár nappal ezelőttig. Most 6+5 vagyok. Néha még most is. A tesztjeim nem mindig voltak egyforma erősségűek. Álmos is vagyok. Gratulálok, te is "normális" kismama vagy. :-)
2012. dec. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nyúlnak a méhszalagok!

Nincs semmi baj!!!!!!!!!!!

2012. dec. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a nyugtató szavakat!!Most megpróbálom a 3x2 Mágnes B6-ot hát ha jobb lesz!!!Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok és még problémamentes babavárást a kismamáknak!!
2012. dec. 31. 20:23
 7/16 A kérdező kommentje:
Magne B6 akart lenni :)
2012. dec. 31. 20:25
 8/16 anonim ***** válasza:
:DD
2012. dec. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 5 hetes vagyok, pontosabban 4+5 napos. Nekem nem fáj sokat, viszont ha tüsszögök, akkor szokott nagyon belenyilallni. De én már szültem, így gondolom már jobban ki vannak nyúlva a szalagok és azért nem érzek annyi fájdogálást, szúrkálást.
2013. jan. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A MAGNE B6 jót fog tenni!!!!Szedd csak bátran!!!!
2013. jan. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!