Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves kismamik ti a kiságyat...

Kedves kismamik ti a kiságyat hogy rendezitek be? Mert vettünk kókuszmatracot de én azt keménynek találom. Valami nejlon féle nem kell rá ha esetleg átázna? Vagy tegyek még rá plédet és arra a lepedőt?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Én vettem rá speciális matracvédőt,aminek a hátoldala nejlon,és arra meg a lepedő.Ilyet:


[link]

2012. dec. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez nagyon jó megoldás szerintem.
2012. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A mi kókuszmatracunkhoz volt leírás is, abban kiemelten felhívják a figyelmet arra, hogy semmilyen nejlonnal , védővel ne takarjuk le, csak lepedővel...különben a szellőzését gátolod! Ha baleset éri egyszerűen zuhany alá tehető, vizzel átverethető, hamar szárad!! Illetve, pont ez a lényege a kókuszmatracnak, hogy kemény!!!!!! neki ez nem kényelmetlen, ez tesz jót gerincének is, stb! Ne aggódj :)

Üdv.37 hetes km

2012. dec. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Egyetértek 3. válaszolóval, nekünk is benne volt a leírásban, hogy ne tegyünk rá nejlont, úgyhogy nem is tettünk, kb 2x volt baleset, de zuhany alatt átöblítettem hamar megszáradt...

Egyébként pont azért jó nekik, mert kemény! Nekünk kezdetben sima szivacsmatrac volt, mert azt kaptunk az ágyhoz, viszont ahogy nőtt a lányom, egy idő után eldőlt rajta (oldalt fekve tud csak aludni, és ahogy nőtt a súlya, és jobban belesüppedt a matracba egyszerűen eldőlt, így persze dührohamot kapott és nem nagyon volt alvás...)

Akkor vettük neki a kókuszmatracot, ami megoldotta a problémát, nagyon jókat alszik rajta! :)

Mondjuk nekem a kókusz "szagát" elég volt megszokni :)

2012. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :) tehát matrac,matracvédő és lepedő ha jól értelmeztem :)
2012. dec. 30. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:

A 3mas nagyon jól leírta! Nem szabad semmit rátenni, ami nem engedi át a levegőt. Kis textilpelust majd tehetsz a buksija alá, hogy az esetleges bukás ne a matracon végezze.

Nekünk is kókusz matrac van, van rajta egy huzat, arra meg raktam a lepedőt.

2012. dec. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát akár szabad akár nem szabad, én bizony tettem rá nejlont, mert nálunk napi szinten több baleset is van, ha meg nem bukik, akkor összenyálazza az egészet olyan tócsával, hogy simán átázik a lepedő. Textilpelenkát próbáltam, de azt meg nagyon begyűri az arca alá, szóval nálunk úgy néz ki hogy matrac - nejlon - lepedő. A lepedő feszes, nem tudja maga alá gyűrni, így nem tud megfulladni csak azért mert nejlon van alatta. A matracot meg minden lepedőcserekor megforítom, így valamennyire szellőzik.
2012. dec. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!