Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol vegyek textil pelust,...

Hol vegyek textil pelust, kókuszmatracot. Stb?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tanácsot szeretnék...textil pelus hol a legolcsóbb? Tesco? Csak mert múlt héten voltam, de elég drágák voltak, de az is lehet, hogy nem néztem elég jól szét...vagy más tippek? És hol legérdemesebb kókuszmatracot venni? Baba ágyneműt, ilyesmit? Valamint ti milyen betétet használtatok szülés után? Melyik vált be legjobban? Ha lehetséges írjatok árakat amihez tudtok...köszi szépen előre is! Üdv
2011. jún. 28. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Textilpelust az auchanban vettem, 8Db-ot 1900 Ft-ért, olcsóbbat nem találtam, és a minősége is elég jó. A matracot is ott vettük, bár nem kókuszmatrac, hanem ilyen magbetétes, de meg vagyok elégdve vele, az 5000Ft volt. Betétnek Tena Extrát használtam (bár nem nagyon véreztem) 850 Ft volt a DM-ben. Babaágyneműt a dédi megvarrta, így jött ki a legolcsóbban. A Brendonban is vettem, de nem vagyok vele megelégedve, mert rosszul van megvarrva, és meg van csavarodva. Nagyon sok babadolgot a Brendonban vettem kuponnal, ami a Baba magazinban, meg az Anyák lapjában volt. Érdemes figyelni, + hasznos dolgokat olvastam az újságban.
2011. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A textil pelust a Bippa Kft-nél vettük legolcsóbban, 10 db volt 2300,- Ft, a kókuszmatracot szintén ott vettük, 6900,-Ft volt. 4-5 bababoltot hasonlítottam össze netes ár alapján, így esett a választásom a Bippára. Ott vettük a kifogót is, a 2 db volt 2300,-Ft éa a fürdőlepedőt is 1450-ért. Cumis üveget és cumit is, az árakat már nem tudom, és a pelenkázó lap is onnan van, 3500,-Ft volt a merev aljú.


Nézz körül náluk, szerintem elég jó. Kicsit zsúfolt a bolt, de jó sok cucc van és nagyon segítőkészek az eladók.


[link]


Betétet én Tennát vettem, a közepeset, de kaptam egy gennyes húgyhólyag gyulladást, úgyhogy a vége Tenna bugyi lett, mert folyton bepisiltem. :(

Volt olyan szobatársam, akinek elég volt a sima betét, amit mensi alatt használt, de nekem kellett a vastag Tenna.

2011. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte mindent a vaterán vettem,nézz körül ott is,mert nagyon jó árban találsz új dolgokat is.
2011. jún. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :) Üdv
2011. jún. 28. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a pelenkat a piacon vettuk. Magyar pelus es sokkal vastagabb es jobb minosegu, mint a cseh.
2011. jún. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!