Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 éve használt kókuszmatracot...

7 éve használt kókuszmatracot kaptam. Használható még ha kimosom vagy vegyek másikat?

Figyelt kérdés
Nővérem kisfia használta, aki már 7 éves, tőle örököltük a matracot. Félek, hogy ez idő alatt esetleg beatkásodott vagy bepenészedett. Nem akarom, hogy a gyerek allergiás legyen. Vegyek egy másikat vagy mossam ki és nyárom tegyem ki a napra? Köszönöm a válaszokat.
2010. máj. 6. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
szia!Ha jól átnézed,hogy nem penészes,nincs kifeküdve és amúgy jó állapotban van,akkor felesleges másikat venned,szerintem.Kicsit kiszellőzteted,ha kell át is moshatod.Az atkát viszont úgysem látod,ha van,ha nincs,mert szinte mindenütt jelen vannak,sajna.
2010. máj. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tedd el tartalékba, vegyél másikat. Ez nem olyan, mint egy kisruha, amit két hét után kinő, sokáig ezen fog aludni. Ha lehet, vegyél ujat. A régiben van már pisi-kaki-büfi, miegymás...
2010. máj. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát én is vennék másikat. sok az a hét év. és megfelelően volt tárolva? nem penészes?


mi is kaptuk a kokuszmatracot a bölcsöbe, de jo állapotu volt, nem volt foltos sem, és nem volt kifeküdve. mi azt használtuk, de nem 7évet állt.

2010. máj. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is ettől tartok, hogy 7 év sok idő. Nem olyan drága, 7000 Ft körül van egy új, ezért gondoltam, hogy nem vacakolok vele, inkább veszek másikat. Azért kíváncsi voltam a véleményekre, hogy más mit gondol, ki lehet-e jól tisztítani és használható-e még ennyi idő után. Köszönöm a válaszokat.
2010. máj. 6. 10:25
 5/7 anonim ***** válasza:
A kókuszmatrac nem atkásodik, és mosható. Zuhanyozd át, aztán tedd ki a napra, ebben a szép időben hamar kiszárad, szerintem nyugodtan használhatod!
2010. máj. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16hós fiamnak a hétvégén szedtük szét teljesen az ágyát,a kókuszmatracot is és a huzatát is kimostuk.a matracot ki lehet zuhanyozni,ezt a Brendonban mondták,amikor vettük.párom allergiás,ezért vettünk anno a gyereknek kókuszmatracot,mert az nem atkásodik.
2010. máj. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Végül vettem másikat mert 6.900-ért volt akciósan. A régit kimosom és megtartom vésztartaléknak.

Köszi a segítséget!

2010. júl. 10. 08:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!