Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nőgyógyászom azt mondta a...

A nőgyógyászom azt mondta a terhességmegszakítás csak a nyolcadik héttől lehetséges. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2008. máj. 29. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:

En errol meg nem hallottam, de az persze nem jelent semmit :)

Sot, at ovlastam, minel fiatalabb a terhesseg (6 hetes) akkor kimeletesebb muteti technika is alkalmazhato.

De ki tudja, a doki megiscsak doki, de furcsallom.

2008. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz! Minél előbb, annál jobb!
2008. máj. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Én is úgy tudom, hogy minél előbb. de! mire az mebr észreveszi a terhességet 4-5hét. Mire a doki le is írja 5-6hét. Mire a hivatalos papírokat beszerzi az ember7-8hét. és akkor még időpontot sem egyeztettél a dokival, hogy neki mi a jó, mikor van hely a kh-ban..stb. tehát mindnképpn a 8hét környékére jut az emre. Úgy tudom már nem pálcákkal tágítanak, hanem valami algaalpú pálcával amit a műtét előőti este felhelyeznek és reggelre úgy megszívja magát, hogy megtágítja a méhszájat annyira, hogy el tudják végezni a beavatkozást. Szerinetm igyekeznek mindig a legkíméletesbbek lenni, de jobb elkrülni ezt a lehetőséget! annyimódja van a védekezésnek...
2008. máj. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor a dokid abortuszellenes és azt akarja hogy gondolkozz. Minél előbb annál jobb!!Hamár. Menj egy másik dokihoz !!
2008. máj. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A védőnőknél szokott lenni családvédelmis védőnő, ha a dokival nem jutsz dűlőre, lehet, hogy ő segít.
2008. máj. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Minnél előbb annál kíméletesebb a beavatkozás.

A családvédelmiekkel 3 nap a gondolkodási idő , ezt mindenképp ki kell várni.

De ha van egészségügyi indok akkor azonnal megcsinálják.

2009. máj. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!