Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesek nektek is sokat...

34 hetesek nektek is sokat mozog a babátok? És mennyire durván? Nekem néha annyira erősen hogy fáj, olyan mintha kiszakadna a hasfalam, és szinte megállás nélkül mozog. Persze minden mozgását imádom!

Figyelt kérdés
Na és a készülődéssel hogy álltok? Én elkezdtem kimosni a baba dolgait, de még a vasalással várok. Az ágyat most fogjuk összerakni. A kórházi csomagomba ami a szekrényben van, már csak a Tena betét és hálós bugyi kell. De táskába nem teszem még bele, azt még korainak tartom, de azért összerakom egy helyre.
2009. aug. 25. 12:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Én tegnap voltam dokinál, hát még mindig faros a kis Törpilla, és úgy látszik nagyon jól érzi magát, mert állandóan mozog :)


húha, 6500Ft a babakocsiért, és méghozzá nagyon jó állapotban van, szinte új! Szerencsétek volt! :)

Barátnőm is a Szt. Istvánban szült kb fél éve. :)


Hát lassacskán a vége felé közeledünk. Egyre izgalmasabb :):):)

2009. aug. 26. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!