Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam másodszor dokinál,...

Ma voltam másodszor dokinál, a petezsák mérete 25mm, de embriot nem látott, nem mondott semmit, ezért nagyon félek, lehet hogy nem is lesz baby, vagy csak korai? Kb az 5. hétben vagyok!

Figyelt kérdés
2008. máj. 29. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Még igen picike és fiatal terhességed van! nekem kb a 7.héten volt látható a szikholyag akkor a petezsák olyyan 48mm körül lesz! ne aggodj, az nem tesz jo!! és gartulálok!!!!:)
2008. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Még nagyon korai a terhességed ahhoz, hogy többet láthatott volna!

Minden rendben, ne aggódj! Ilyenkor még csak a petezsák látszik!

A doki ilyenkor még nem nagyon tud semmit mondani, csak azt hogy a terhesség valószínűsíthető. A petezsákban még nem látható semmi. Két hét múlva már a szívverés is látható lesz!

Nyugodj meg, minden oké!

Gratulálok!

2008. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2008. máj. 29. 22:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!