Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Darabos vérzés mindenképpen...

Darabos vérzés mindenképpen vetélést jelent?

Figyelt kérdés
5. héten történt, kb. 3 cm-es darabka volt, enyhe fájdalommal, nem voltak görcsök. Tudom, hogy orvoshoz kéne menni, de addig is tapasztalatokat várnék. Mik lehetnek még a biztos jelek, ha vetélés volt? Pár nap múlva negatív teszt, leesik a hő, stb.? Ha valakinek ezek ellenére megmaradt a baba, azt is szívesen venném.
2012. dec. 27. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem várnék a helyedben mielőbb orvoshoz fordulnék
2012. dec. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akkor 1x volt "csak" vérzés? Azóta nincs? Görcs, ilyesmi?

Ha vetélsz, akkor nem csak ennyi lesz, az borzasztó fájdalommal és rengeteg vérrel jár.

Szerintem is menj orvoshoz, de amíg nemtudszeljutni legalább hívd fel!

2012. dec. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

off:

" Ha vetélsz, akkor nem csak ennyi lesz, az borzasztó fájdalommal és rengeteg vérrel jár.

"

Ní ez hülyeség. 6 vetélésem volt és mind fájdalom, görcs nélkül.

2012. dec. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

remélem már dokinál vagy...

[link]

2012. dec. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Menj el orvoshoz, mert ha maradt valami, akkor az ott nagy gondot okozhat, a méhed is rámehet!
2012. dec. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy milyen a vetélés az függ attól is, hogy mennyi idős a terhesség, minél kisebb annál jobban hasonlít egy menstruációra. Nekem később volt mint neked, a fájdalom nem volt egyáltalán vészes, de el elképesztő mennyiségű vér volt. Mindenképp menj el majd dokihoz, hogy megnézze ultrahangon, hogy kitisztult-e minden. Ha ilyen korán történt, akkor sanszos, hogy igen, de meg kell nézni a biztonság kedvéért. Teszt nem lesz rögtön negatív, nekem 2 héttel rá is látszott még halványan. Hőt nem mértem sose, azt nem tudom.
2012. dec. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!