Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » II. számú szűlészeti klinikan...

II. számú szűlészeti klinikan fogok szülni, tudtok ajánlani valami jó szülésznőt?

Figyelt kérdés
várom az ajánlatokat!
2008. máj. 29. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

SZia. Én most feküdtem bent pár napot. Szülésznőt nem tudok, de egy kismamával beszélgettem (ikrei lettek) Dr Melczer Zsolt oszt.vezető orvost mondta hogy nagyon jó és rendes.

De az én tapasztalatom (sajnos nem a szülés miatt) hogy mindegyik orvos nagyon rendes és alapos!

Gratulálok Nektek és sok boldogságot kívánok!

2008. máj. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

remélem semmi baj nincsen hogy bent kellett lenned.Nekem orvosom mar van ott aki nagyon rendes csak nincs szülésznőm!es azt probalok kutatni:D


Remélem már jobban vagy!

2008. máj. 29. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ott fogok szülni szeptemberben, és nekem is van orvosom Dr. Timmermann Gábor, de szülésznő nincs, úgyhogy nagyon várom a válaszokat a kérdésedre!
2008. máj. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
en augusztus vegen fogok ott és Dr.Tömösváry az orvosom!Hogy viseled ezt a meleget?
2008. máj. 30. 09:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!