Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmentem orvoshoz, megultrahan...

Elmentem orvoshoz, megultrahangozott, és azt mondta, hogy a nyálkahártyám megvastagodott. Kaptam rá Norcolutot. Ez mitől lehetett? Eshetek még teherbe ettől függetlenül?

Figyelt kérdés
2007. szept. 5. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom erre a választ és ahogy látom más sem. SZerintem ha biztos akarsz lenni, akkor a dokidat kérdezed, aki 100 százalékos bizonyossággal fog választ adni.

2007. szept. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egyszer a nőgyógyászati ultrahangon amikor volt, akkor mondta a csaj, hogy "Szép vastag nyálkahártya!". Szóval akkor ez pozitívum volt. Meg állítólag mensi előtt szokott megvastagodni. De ha te gyógyszert kaptál rá, akkor neked vagy túl vastag, vagy nem is erről van szó... Szerintem mindenképpen kérdezd meg az orvosodat!
2007. szept. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló a problémám,a méhnyálkahártyám 18mm vastagságu volt,megcsinálták a gyógykaparást,és norcolutot kell szedenem 20nap 2-szer 1-et,ahogy letelt a 20nap eszméletlenül elkezdtem vérezni,bementem másnap az ügyeletre,de a doki azt mondta ez természetes a gyógyszer miatt van ,de csak nem csökkent a vérzés,bementem vasárnap is az ügyeletre,ekkor már bennfogtak,kaptam egy méhösszehuzó szurit fenékbe,akkor se sokat csökkent, aztán elkezdték adni a norcolutot ujra,igy jelentősen kevesebb lett a vérzés, 6 napig voltam korházba emiatt. A nyálkahártya vastagsága igy 10mm alá esett. Simán eshetsz teherbe,mert nekem azt mondta a doki,ha 40 éves lennék azonnal el kéne távolitani a méhemet,de mivel fiatal vok és még nem szültem,nem végzik el a beavatkozást,megprobálják kezelni.

Ja 3 hónapig kell szednem a norcolutot,utána magint gyógykaparást csinálnak,aztán gondolom döntés lesz.

2009. jan. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!