Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nincs baja a babának...

Ugye nincs baja a babának attól hogy én nem igazán hízok?

Figyelt kérdés
Aggódom! A 22. hétig szépen rakódtak rám a kilók. Addig fel is szedtem 5 kg-ot, de most megállt. Két nap múlva leszek 25 hetes, 22. héttől semmit nem híztam. A 22. héttől nem ettem édességet, diétázgattam, mert vizes voltam egy kicsit. Most viszont elkezdtem normálisan enni, mert megijedtem.
2008. máj. 29. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyit teyz a nasizás..mármint a kilókat.Én a 22dik hétig nem híztam semmit,aztán jöttek a nasik és fel is pattant 6kiló.Most diétázgatok saját ütemben,2kiló ment így efl,de ha nagyon kívánom a csokit eszek 1-2kockát.Nyugi semmi baja a picinek,ráadásul most iszonyat meleg van az ember ennii sem nagyon bír.Ne aggódj a baba elveszi ami kell neki.34hetes kismama
2008. máj. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet baja. Az orvos mondaná, ha lenne! Barátnőm is kb. ennyit szedett fel, nem is igazán látszik még rajta a terhesség. Ő is aggódott, az orvosa mondta neki, h ne aggódjon semmi baj nincs a babóval.
2008. máj. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató választ! Én is abban bízok, hogy elveszi ami neki kell. Reggelizek ebédelek vacsorázok normálisan, napközben pedig csak gyümölcs!
2008. máj. 29. 13:52
 4/10 A kérdező kommentje:
Jövőheten megyek orvoshoz, ő majd bitos megnyugtat!
2008. máj. 29. 13:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia! Ne agódj!

A fiammal 70kg-ról 83-ra híztam, mire szülni mentem. A hízás nem volt egyenletes, az első 3 hónapban fogytam 3-4 kg-ot és utána már bármit is csináltam, nem tudtam tartani a súlyom. A lányomnál is hasonló volt a szitu.

A harmadik babánkat várjuk és a doki szerint fiú lesz, igaz most 15 hetes vagyok, de 76 kg-ról indultam és most atrtok 72-nél. Én örülök neki, ha legalább az elején nem jön fel túl sok súlytöbblet.


Egyébként én szülés után 1 héttel mindig a terhességet kezdő súlyomnál voltam. A szoptatásnál lehet csak igazán meghízni, nekem akkor csak feljöttek a kilók szépen egymás után.


Valahol azt olvastam, hogy teljesen normális az, ha a kismama a terhessége alatt semmit nem hízik, vagy végig fogy, vagy hízik. Mindegyiket normálisnak tekintik.


A babádnak biztos, hogy nincsen semmi baja, hidd el, hogy amire neki szüksége van, azt a szervezeted megadja neki.


Ahhoz képest, hogy a terhességem eleje óta 4 kg-mal lettem könnyebb, a babám egy héttel előrébb tart a fejlődésben és nincs elmaradva.


A legjobbakat!

2008. máj. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia Leendő anyuka!

Én is így voltam ezzel egészen a hatodik hónapig, hogy nem híztam szinte semmit, mivel én sok gyümölcsöt és zöldséget kívánta. Attó meg ki hízik? Október 11-re voltam kiírva a szülésre, de a kis pocaklakó már szeptember 24-én kisietett a nagyvilágba. Így is 3,5 kg, és 53 centivelszületett meg. Ezzel csak azt szeretném mondani, hogyha sok vitamint eszel/gyümölcs-zöldség/ akkor semmi baj nem lehet. Nyugi!!

2008. máj. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most én is így vagyok vele mint te most vagyok 26 hetes de 1 hónapja inkább fogytam 1-2kilót mindt híztam. Mi az elején szedtük fel. Nekem nagyon jó étvágyam volt az elején, most már alig tudok enni, de vitamint szedek. Ami kell a babának azt elveszi, csak vigyázz a fogaidra meg a csontjaidra.
2008. máj. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy pl gondolj azokra akiknek kényszerből diétáznia kell(mondjuk cukrosak),ők sem híznak 1kg-ot sem pl:én.És a baba mégis rendben van.
2008. máj. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most már megnyugodtam, köszönöm nektek kedves válaszolók!
2008. máj. 29. 17:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 21 hetes, és eddig 3 kilót híztam. A doki meg i jegyezte múltkor, hogy ez nem elég, mert csak fél kiló jött rám az elmúlt négy hétben. De így 66 kiló vagyok. Ha 56-ról indultam volna, akkor tényleg kevés lenne, de nem vagyok nagyonvékony alkat. A baba pedig szépen fejlődik, a víz is rendben, nem értem akkor miért kéne többet hízni! Ne aggódj, biztosan minden rendben!
2008. máj. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!