Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Aki sómentes diétára...

Kismamák! Aki sómentes diétára van fogva, írna nekem recepteket, hogy miket szokott enni?

Figyelt kérdés

Kérlek ne azt írjátok, hogy mindent csak só nélkül. Az ásványvizem megfelelő mennyiségű nátriumot tartalmaz, erre figyelek. Olyan ételeket szeretnék, amik finomak/ehetőek só nélkül is.

(Beírtam a keresőbe, de konkrétan recepteket nem találok)

39 hetes km


2009. aug. 24. 14:40
 1/7 A kérdező kommentje:

egyet találtam, csak ha valaki hasonló cipőben jár. :D


A halat meglocsoltuk cirtommal és tört fokhagymával bedörzsöljük.

Állni hagyjuk 1 órát, majd kevés oljban kisütjük. Miközben áll a hal, rízs főzünk és mikor kész van, akkor curryvel ízesítjük. Ha kész a hal és a rízs is, tálaláskor citromos joghurttal leöntjük.

2009. aug. 24. 14:51
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Szia!Ilyesmire gondoltál?Ezek szerintem nagyon fincsik:)

2009. aug. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igen! köszönöm! :)

Várok még válaszokat...

2009. aug. 25. 07:53
 4/7 anonim ***** válasza:
BABY KAJÁK! HIPP,KECSKEMÉTI STB...
2009. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi, de ez nem recept.

amúgy ma ez volt az ebédem :)

2009. aug. 25. 13:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Hadd kérdezzem meg, a pajzsmirigyed miatt nem ehetsz sót?
2009. aug. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem, a vizesedés miatt. bár nem vészes, csak kicsit a lábam dagad, de szeretné a dokim megelőzni, hogy jobban bedurranjon... :(
2009. aug. 26. 17:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!