Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet gyomlálni terhesen?

Lehet gyomlálni terhesen?

Figyelt kérdés
sziasztok! 16 hetes 5 napos kismamam vagyok volt már vetélésem és ezért veszélyeztetett terhes vagyok,de emelett örökmozgó! az lenne a kérdésem hogy lehet e gyomlálnom kertészkednem! egyszerüen ez az egész napos semmitevés megőrit! mindig csak pihenni pihenni! nem kapálok csak kézzel húzgálom ki a gyomot!ezzel ugye nem ártok a kisbabámnak?köszi a válaszokat:üdv
2008. máj. 29. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha volt már vetélésed és veszélyeztetett vagy, akkor nagyon kíméld magad! Gyomlálj nyugodtan, de inkább húzz kesztyűt (bár nem hiszem, hogy a gyomoktól bajod lenne, de jobb az elővigyázatosság), és ne hajolgass, hanem guggolj le! Közben pihengess, igyál sok vizet! Kitartás!
2008. máj. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. Én még csak remélem, hogy babás vagyok, de nekem is van virágos kertem, veteményesem. Szerintem ha nem tűző napon vagy, meg nem erőlteted meg magad a térdeléssel, hajolgatással akkor lehet kertészkedni.
2008. máj. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszike a gyors választ! nem hajolok hanem van egy kis székem arra ráülök és ugy húzgálom a gyomot,meg utánna gereblyézek!
2008. máj. 29. 13:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 15 hetes és 4 napos vagyok és a többi ua, mint nálad. Családi házunk van, így a vetemény az enyém. Nem túl nagy, de a gyors rendbetételéhez 1-1,5 óra kellett, de a cseppemnek nem tetszett, hiába gugolggatam és nem hajoltam, nagyon elfáradtam. De muszály megcsinálni. Egyébként én már a harmadik babánkat várom és szerintem ha a doki nem tilt el nyugodtan csináld azt ami jól esik.


A legjobbakat! Boldog babavárást! Jó gyomlálást!

2008. máj. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha az orvos nem tilt el tőle akkor nyugodtan, csak ne eröltesd meg magad. Én még cseresznyét is szedtem kismama koromban, na meg szőnyeget is takarítottam,/és én is veszélyeztetett terhes voltam/.Sajnos nem csinálja meg helyettünk senki, na meg nem is várhatjuk el.Szerintem az rosszabb,ha valaki elhagyja magát.

Boldog kismamáskodást kívánok Neked!

2008. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia! :)

hasonló típus vagyok, nem bírok egyhelyben ülni. én még egy lazát ástam is, amig úgy nem éreztem hogy pihenni kell. azon a ponton azonban ásó eldob, és nekiláttam lustálkodni :). amíg nem érzed nehéznek, vagy megerőltetőnek szerintem nyugodtan. a tested és a baba jelzi mikor volt elég. most 36 hetes vagyok. nehezen viselem a semmittevést, azonban hiába állok neki vminek, már a felénél kiffuladok, elfáradok, ez van :).

azért csak óvatosan!

boldog babavárást. :)

2008. máj. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lányok köszönöm a válaszaitokat és neketek is boldog babavárást kivánok!!!
2008. máj. 30. 11:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!