Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik 32. héten valakinek...

Kismamik 32. héten valakinek volt már ilyen nagyon megvagyok ilyedve?

Figyelt kérdés
32. hetes kismama vagyok tegnap este óta vérzik az orrom,elkezdett folyni gondlom az előtejem(átlátszó kicsit sűrűbb állagú mint a víz) plussz nagyon halvány rózsaszín szinte fehér és majdnem olyan híg mint a víz folyásom van...
2012. dec. 24. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Orrfolyásom nem volt, az még belefér a terhességbe. Még lehet, hogy a rózsaszín folyás is, de nekem szülés előtt volt ilyen közvetlen. Ha nem görcsölsz, akkor gondolom minden rendben van, de azért a biztonság kedvéért bemennék a kórházba, hogy nézzenek meg! Boldog karácsonyt!
2012. dec. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia !

Szerintem menj be a kórházba mivel nekem ilyen a szülés előtt volt ! Hát az én fiam 2100 gramm volt nem kell megilyedni !

2012. dec. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Orrvérzésem nekem is volt, de nem folyt hanem csak amikor orrot fújtam olyan volt a zsepi. Előtejem már van egy ideje.

Folyásom is van, de nagyobb mennyiség csak amikor reggel kelek, de se színe se szaga.

A rózsaszines fehéres folyásért sztem én bemennék. És mindenképp szolj az orrodról is. Én telefonálnék egyet a dokinak vagy a szülésznőnek mielőtt bemegyek.

2012. dec. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen orvos. Bár szerintem nem kell semmi gondra gondolni de mi innen nem fogunk tudni segíteni. Sajnos. :(
2012. dec. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én rózsaszínes folyással mentem be szülni. fél nap múlva meg lett a pici. mindenképp nézesd meg magad!
2012. dec. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is halvany rozsaszines volt a magzatviz mikor elfolyt, valoszinu kinyilt a mehszajad. Irany a korhaz.
2012. dec. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előtej, orrvérzés teljesen normális, de a folyás miatt bemennék biztos ami biztos. Írd majd meg mit mondtak!
2012. dec. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
folyás teljesen elmúlt szerencsére mindössze reggel hagyott egy kis foltot a fehérneműmön és hirtelen nagyon megilyeszett.....
2012. dec. 24. 13:39
 9/9 anonim ***** válasza:
De jó! Örülök, hogy nincs gond.
2012. dec. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!