Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikorra volt kész a...

Kinek mikorra volt kész a babakelengyéje?

Figyelt kérdés

Mikor kezdtetek el vásárolni?És mikorra volt minden baba holmi beszerezve?

Nekem még nincs semmi se véve mert korainak tartom.

26hetes kismami



2012. dec. 23. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk babakocsi és kiságy van, de ez is csak mert a nagyobb gyerekről maradnak le. Én majd 30. hét körül fogok nekilátni a vásárlásnak:)


21hkm.

2012. dec. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem még első baba lesz így nem tudom mikor kezdjek hozzá a vásárláshoz.Meg igazság szerint még korainak tartottam vásárolgatni,de 30hét körül én is hozzá kezdek szép lassan:)
2012. dec. 23. 17:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is első baba.

Én a 30. héttől kezdtem el vásárolgatni,most tartok a 36 héten,és mára mindent sikerült megvenni.

A 33 hét körül állítottam össze a korházi pakkomat.

A baba korházi dolgait pedig a héten raktam össze.

Boldog babavárást! :)


36+5 hkm

2012. dec. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem most 3 hetes a kicsi babám Kincső ! Mi úgy a 30. héten kezdtünk el vásárolgatni ! Bár én mikor megtudtam , hogy lányom lesz , és megláttam valami cuki vagy aranyos lányka ruhát azonnal megvettem ! Aztán megvettük a bútor szeretett meg a babakocsit egy napon ! A 32. héten készült el a baba szoba ! A kiskádat stb ... kb 36.hétre sikerült beszereznem !
2012. dec. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én úgy szeretném,hogy először kifestjük a baba szobát és ha kész utána amit már a kisfiúnknak vesszünk férjemmel azt szépen a babaszobába raknám be,hogy minden szépen a helyén legyen ha már ott lesz az idő:)30-32hét körül kezdünk hozzá a festéshez,ha kész lesz a festés jöhet a baba bútor is és a többi holmi a picimnek:)
2012. dec. 23. 17:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Én tartottam tőle, hig mi van ha idő előtt megszületik!? Vagy ha befektetnek a kórházba!?

Akkor nem én választhatom majd ki amit szertnék!

24 hetesen ha megszületik a baba, már meg tudjàk menteni, ezér én addigra mindent megvettem!

2012. dec. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kicsit én is félek mivel,hogy első baba.De remélem nem lesz semmi baj és csak a kiírt időpontba fog születni az meg március 29.:)Remélem lesz időm mindent össze készíteni:)
2012. dec. 23. 18:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!